Název oddílu: Všestrannost ženy
Předseda oddílu: Jana Kejmarová (tel: 728 128 886)
Základní informace: Cvičení pro ženy a děti, zumbu a další aktivity nabízí ženský oddíl všestrannosti.
Web

Oddíl všestrannosti žen nabízí pestrá cvičení pro všechny věkové kategorie od 1 roku do 99.

Kondiční cvičení je speciálně zaměřené cvičení ke zlepšování fyzické kondice, redukci nadváhy, protažení zkrácených svalů, či nácviku správného držení těla. Po krátké aerobní fázi na zahřátí je využíváno všech pomůcek pro posílení a procvičení všech partií těla (činky, gumy, overbally, velké míče, medicinbaly). Cvičení probíhá v mírnějším tempu, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Stepaerobic  využívá cvičební pomůcku step (malý schůdek), na který se v rámci choreografie (seskupení ze známých krokových variací) sestupuje a vystupuje. Při cvičení dochází k větší spotřebě energie než při jiných klasických aerobních aktivitách, jsou ale posilovány všechny partie a dochází tak ke komplexnímu procvičení celého těla. První lekce v měsíci je věnována základním krokům, jejich procvičení společně s využitím různých pomůcek k posílení na stepu (činky, gumy, medicinbaly)

Dance fitness poskytuje možnost užít si cvičení jako na nějaké taneční párty. Díky této hodině si zatančíte a zároveň i zacvičíte. Nový fitness program spojuje cvičení s latinskoamerickými tanci. Propojuje prvky aerobního cvičení s tanečními kroky ze salsy, rumby, merengue, mamba i hip hopu. Hodina je zábavná, takže je jednoduší vydržet cvičit, dokud se hned nedostaví viditelné výsledky.

Pro děti pořádáme cvičení předškoláků a mladších školáků, kteří cvičí základy všestrannosti a míčových her. Informujte se na telefonních číslech o možnostech.

Slečny a starší děvčata navštěvují hodiny aerobní a posilovací s ženami, rády uvítáme i další mladší cvičenky. Nebojte se přijít vše vyzkoušet. Lekce vede 7 kvalifikovaných cvičitelek, snažíme se načerpat další novinky a zařadit i nové cvičební pomůcky do hodin. V rámci celoročního předplatného můžete navštěvovat 4 hodiny týdně nebo si vybrat jakoukoliv z nich. Těšíme se na další pravidelné cvičenky.

Rozvrh ženy 2018-2019

Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 - Mezi lekcemi cvičení a 10.ročníkem cestovatelského festivalu Sedm divů 2018 jsme stihly i výlet na Karlovu vyhlídku a okolí Krásné Lípy

Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 – Mezi lekcemi cvičení a 10.ročníkem cestovatelského festivalu Sedm divů 2018 jsme stihly i výlet na Karlovu vyhlídku a okolí Krásné Lípy

Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 - Karlova vyhlídka bez vyhlídky