Název oddílu:Všestrannost ženy
Předseda oddílu:Jana Kejmarová (tel: 728 128 886)
Základní informace:Cvičení pro ženy a děti, zumbu a další aktivity nabízí ženský oddíl všestrannosti.
Web

Oddíl všestrannosti žen nabízí pestrá cvičení pro všechny věkové kategorie od 1 roku do 99.

Kondiční cvičení je speciálně zaměřené cvičení ke zlepšování fyzické kondice, redukci nadváhy, protažení zkrácených svalů, či nácviku správného držení těla. Po krátké aerobní fázi na zahřátí je využíváno všech pomůcek pro posílení a procvičení všech partií těla (činky, gumy, overbally, velké míče, medicinbaly). Cvičení probíhá v mírnějším tempu, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Stepaerobic  využívá cvičební pomůcku step (malý schůdek), na který se v rámci choreografie (seskupení ze známých krokových variací) sestupuje a vystupuje. Při cvičení dochází k větší spotřebě energie než při jiných klasických aerobních aktivitách, jsou ale posilovány všechny partie a dochází tak ke komplexnímu procvičení celého těla. První lekce v měsíci je věnována základním krokům, jejich procvičení společně s využitím různých pomůcek k posílení na stepu (činky, gumy, medicinbaly)

Dance fitness poskytuje možnost užít si cvičení jako na nějaké taneční párty. Díky této hodině si zatančíte a zároveň i zacvičíte. Nový fitness program spojuje cvičení s latinskoamerickými tanci. Propojuje prvky aerobního cvičení s tanečními kroky ze salsy, rumby, merengue, mamba i hip hopu. Hodina je zábavná, takže je jednoduší vydržet cvičit, dokud se hned nedostaví viditelné výsledky.

Pro děti pořádáme cvičení předškoláků a mladších školáků, kteří cvičí základy všestrannosti a míčových her. Informujte se na telefonních číslech o možnostech.

Slečny a starší děvčata navštěvují hodiny aerobní a posilovací s ženami, rády uvítáme i další mladší cvičenky. Nebojte se přijít vše vyzkoušet. Lekce vede 7 kvalifikovaných cvičitelek, snažíme se načerpat další novinky a zařadit i nové cvičební pomůcky do hodin. V rámci celoročního předplatného můžete navštěvovat 4 hodiny týdně nebo si vybrat jakoukoliv z nich. Těšíme se na další pravidelné cvičenky.

Novoroční cvičení 2020

Krásná Lípa 2019 – Začaly jsme v pátek rychlou procházkou do místního pivovaru. V sobotu počasí bylo stoprocentní, na výlet jako dělané, během asi 12 km chůze jsme nasbíraly košíky hub, vylezly na vrch Spravedlnost, zahrály si na lesní xylofon. Večer jsme zaběhly úplně novou tělocvičnu, sál jak dělaný pro nás 😀 Přímo vedle tělocvičny jsme pak využily nově otevřené saunové a welness centrum. V neděly přidaly dvě hodiny cvičení. Pohodička. Děkuji Aničce a Janě za spolupráci.

Noc Sokoloven 2019

1947-2019 Na stejném místě po 72 letech

Březnové víkendové cvičení v Nymburku.

K sedmi hodinám cvičení jsme přidaly několik plaveckých bazénů (některé borkyně až 50 ;-)), zregenerovaly ve vířivce a v sauně. Procházka okolím Nymburka s tradičním focením u hradeb byla jen za drobného mrholení spojená s návštěvou cukrárny a přívoz přes Labe byl také super.

Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 - Mezi lekcemi cvičení a 10.ročníkem cestovatelského festivalu Sedm divů 2018 jsme stihly i výlet na Karlovu vyhlídku a okolí Krásné Lípy
Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 – Mezi lekcemi cvičení a 10. ročníkem cestovatelského festivalu Sedm divů 2018 jsme stihly i výlet na Karlovu vyhlídku a okolí Krásné Lípy
Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 - Karlova vyhlídka bez vyhlídky
Cvičení v Krásné Lípě – 11-2018 – Karlova vyhlídka bez vyhlídky