V této sekci naleznete rady co dělat v okamžiku řešení běžných situací týkající se Sokola Libčice nad Vltavou. V případě, že nenajdete odpovědi na své otázky, využijte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Veřejnost

Členové Sokola

Mám zájem o pronájem tělocvičny nebo jiného sportoviště

Pronájem tělocvičny a venkovního víceúčelového hřiště se řeší na základě dlouhodobější smlouvy, ideálně na celou sezónu. V případě zájmu kontaktujte vedení Sokola.

Chci si jít zahrát tenis

Tenisové kurty jsou přístupné veřejnosti dle pravidel uvedených na stránce sportoviště. K objednání kurtů je možné využít rezervační formulář.

V areálu Sokola jsem něco zapomněl/a nebo ztratil/a

Podívejte se na seznam nalezených věcí. Případně se obraťte na správce areálu, který může dané prostory zkontrolovat nebo ví, zda se něco nenašlo.

Chci se stát členem Sokola

Tak to máme velkou radost. V rámci Sokola se stanete členem jednoho z oddílů nebo odborů. Kontaktujte tedy rovnou jednoho z předsedů, náčelníka nebo náčelnici. Můžete také vyplnit registrační formulář a my se vám ozveme.

Mám zájem v areálu Sokola pořádat soukromou akci

Areál Sokola je určen primárně pro sportovní vyžití. Nebráníme se ale ani soukromým akcím za předpokladu dodržení určitých pravidel. Dohoda je vždy individuální, proto prosím využijte kontaktní formulář a stručně popiště své představy o konání akce. Určitě se Vám hned ozveme a domluvíme se na podrobnostech.

Hledám aktuální nabídku sportů a cvičení

Aktuální nabídka sportů je totožná se seznamem oddílů. Můžete se také podívat na aktuální rozpis hodin tělocvičny. Nabízená cvičení pro ženy jsou uvedena na stránce odboru všestrannosti žen.

Hledám aktuální rozvrh tělocvičny

Aktuální rozvrh tělocvičny naleznete na stránce sportoviště.

V rámci tréninku nebo cvičení se stal úraz člena Sokola

Snad to nebylo nic váženého. Ale i tak je možné využít hromadného pojištění pro všechny členy Sokola v rámci Českého olympijského výboru. Stačí vyplnit následující formulář a držet se jednoduchého postupu:

1. Informace o pojištěném = člen libčického Sokola
  2. Informace o žadateli = jeden z rodičů v případě nezletilého dítěte
  3. Doplňující informace / potvrzení spolku = vyjádření trenéra nebo cvičitele a podpis s razítkem statutára
  4. Lékařská zpráva je přílohou formuláře
  5. Vše odevzdat na pojišťovnu a čekat na zaslání pojistného

Plánuji cestu na zápas, závod nebo školení a chtěl bych ji proplatit

Ideálně nahlašte všechny akce najednou před začátkem sezóny vedení Sokola. Akce se jednou schválí a nebude nutné je dále řešit. V případě neplánované akce je nutné vyžádat souhlas výboru před zahájením cesty. Po skončení cesty je nutné předložit vyúčtování cesty opět výboru Sokola. Vše se řídí ekonomickou směrnicí jednoty. Stáhněte si prázdný formulář, v XLS verzi se vyplňují pouze zelená pole dle vzoru.

Chci objednat zboží nebo služby jménem Sokola

Objednat zboží nebo služby jménem Sokola je možné pouze na základě objednávky (DOCX, PDF) schválené vedením Sokola. Pravidla jsou definována v ekonomické směrnici jednoty.