Název oddílu:Házená
Předseda oddílu:Milan Kiselica (tel: 725 653 200)
Základní informace:Házená v Libčicích má bohatou historii sahající až do poloviny 20. let minulého století. Největším úspěchem byla účast v nejvyšší celorepublikové soutěži. Bližší informace naleznete na samostatném webu oddílu.
Websokollibcice.cz/hazena

Tréninky

Den a časSkupina
pondělí 15:00 – 18:30mládež
čtvrtek 15:00 – 18:30mládež
čtvrtek 19:30 – 21:00muži

Nábor mládeže probíhá nepřetržitě celý rok.

Rozlučka házená 2016

Poslední příspěvky:

• Muži obhájili loňský triumf
    TRADIČNÍ POSVÍCENSKÝ TURNAJ V HÁZENÉ MUŽŮ O POHÁR MĚSTA SE VYDAŘIL. NEJENŽE SPORTOVCŮM I DIVÁKŮM, KTEŘÍ DORAZILI V HOJNÉM POČTU, PERFEKTNĚ VYŠLO POČASÍ, ALE TÝM TJ SOKOL LIBČICE DOKÁZAL V SILNÉ KONKURENCI OBHÁJIT LOŇSKÉ VÍTĚZSTVÍ. Postupně porazil celky Mělníka, Šťáhlav i VŠ Plzeň, … Celý příspěvek → Zdroj: Házená Sokol Libčice
  • Na Duklu B jsme nestačili, teď všechny týmy v lize čeká dlouhá vynucená přestávka
    Do utkání proti favorizované rezervě Dukly jsme na její palubovce vstoupili hůř než soupeř, ale ještě ve 14. minutě jsme se za stavu 11:8 drželi na dostřel. Pak však přišla hrozivá série, při níž soupeř skóroval během osmi minut sedmkrát za … Celý příspěvek → Zdroj: Házená Sokol Libčice
  • Omezení tréninků mládeže s ohledem na nouzový stav a nová opatření vlády ČR
    Na základě vyhlášení nouzové stavu a zavedení nových opatření: maximálně 10 osob ve vnitřních prostorách, maximálně 20 osob na venkovním hřišti, se vedení oddílu házené rozhodlo na následujících 14 dní do 18. 10. pozastavit všechny tréninky v kategorii přípravky (15 – 16 hod.) a … Celý příspěvek → Zdroj: Házená Sokol Libčice