TJ Sokol Libčice C
Vedoucí:
Špiegel Jan
j.spiegel(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 220711
Míčky:
Xushaofa 40+, plast, Bílá
Stoly:
Stiga, Elite Roller, Zelená
Herna:
Náměstí Svobody 249 , Libčice nad Vltavou
Kategorie:
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
Soutěž: Okresní přebor 2.třída
Los a výsledky
Zápisy utkání
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
Telipský Josef (48:30, 10:8)
Špiegel Jan (24:34, 9:5)
Klinga Petr (37:35, 10:7)
Manek Jakub (32:37, 10:7)
Kosnar Vladimír (1:14, 1:1)
Palan Vladimír (27:5, 6:2)
Okresní přebor 2.třída
Tabulka:
družstvoPUVRPKskórebody
1.TJ Sokol Mníšek pod Brdy D2218310281:11557
2.Řevnická sportovní s.r.o2218130242:15455
3.Sokol Rudná B2215430244:15249
4.TJ Sokol Libčice C2212370220:17639
5.TJ Viktoria Vestec B2210390206:19033
6.TJ Sokol Roztoky D2210471202:19431
7.SK Viktorie Ořech D2266100180:21624
8.TJ Úholičky B2273120176:22024
9.TJ Sokol Černošice B2272130190:20623
10.TJ Sokol Libčice D2263130163:23321
11.TJ Sokol Lety B2253140173:22318
12.TJ Slavoj Davle220121099:2971
124. 09. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice D13:5
129. 09. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B9:9
206. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech D12:6
201. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice C10:8
315. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Libčice D6:12
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice B12:6
420. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech E11:7
527. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice D0:18wo
525. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C11:7
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech C8:10
603. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E12:6
708. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice D12:6
817. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Lety B7:11
817. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D10:8
923. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice D11:7
919. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice C3:15
1001. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Viktoria Vestec B7:11
1001. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C8:10
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C6:12
1215. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Únětice A11:7
1214. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C5:13
1317. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice D9:9
1322. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Únětice A13:5
1415. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Libčice C9:9
1515. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice D8:10
1519. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice C10:8
1626. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech E7:11
1626. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B5:13
1701. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice D11:7
1701. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice C8:10
1809. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky B6:12
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice D9:9
1911. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C9:9
2023. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
2024. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Černošice B12:6
2101. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice D12:6
2101. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C11:7
2209. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B5:13