Tabulka po kole

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 22 1831 0 281:115 57
2. 2. Řevnická sportovní s.r.o 22 1813 0 242:154 55
3. 3. Sokol Rudná B 22 1543 0 244:152 49
4. 4. TJ Sokol Libčice C 22 1237 0 220:176 39
5. 5. TJ Viktoria Vestec B 22 1039 0 206:190 33
6. 6. TJ Sokol Roztoky D 22 1047 1 202:194 31
7. 7. SK Viktorie Ořech D 22 6610 0 180:216 24
8. 8. TJ Úholičky B 22 7312 0 176:220 24
9. 9. TJ Sokol Černošice B 22 7213 0 190:206 23
10. 10. TJ Sokol Libčice D 22 6313 0 163:233 21
11. 11. TJ Sokol Lety B 22 5314 0 173:223 18
12. 12. TJ Slavoj Davle 22 0121 0 99:297 1

Tabulka z domácích utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. Řevnická sportovní s.r.o 11 1001 0 125:73 30
2. 2. TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 11 920 0 140:58 29
3. 3. Sokol Rudná B 11 911 0 131:67 28
4. 4. TJ Sokol Libčice C 11 623 0 109:89 20
5. 5. TJ Viktoria Vestec B 11 614 0 110:88 19
6. 6. TJ Úholičky B 11 524 0 104:94 17
7. 7. TJ Sokol Roztoky D 11 433 1 98:100 12
8. 8. SK Viktorie Ořech D 11 335 0 94:104 12
9. 9. TJ Sokol Libčice D 11 326 0 92:106 11
10. 10. TJ Sokol Lety B 11 317 0 95:103 10
11. 11. TJ Sokol Černošice B 11 308 0 92:106 9
12. 12. TJ Slavoj Davle 11 0110 0 56:142 1

Tabulka z hostujících utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 11 911 0 141:57 28
2. 2. Řevnická sportovní s.r.o 11 812 0 117:81 25
3. 3. Sokol Rudná B 11 632 0 113:85 21
4. 4. TJ Sokol Libčice C 11 614 0 111:87 19
5. 5. TJ Sokol Roztoky D 11 614 0 104:94 19
6. 6. TJ Viktoria Vestec B 11 425 0 96:102 14
7. 7. TJ Sokol Černošice B 11 425 0 98:100 14
8. 8. SK Viktorie Ořech D 11 335 0 86:112 12
9. 9. TJ Sokol Libčice D 11 317 0 71:127 10
10. 10. TJ Sokol Lety B 11 227 0 78:120 8
11. 11. TJ Úholičky B 11 218 0 72:126 7
12. 12. TJ Slavoj Davle 11 0011 0 43:155 0

Los a výsledky

1. Po 25. 09. 2017 19:30 SK Viktorie Ořech D TJ Sokol Libčice D 9:9
1. St 27. 09. 2017 19:00 Řevnická sportovní s.r.o TJ Sokol Libčice C 10:8
2. So 07. 10. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Sokol Černošice B 10:8
2. So 07. 10. 2017 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Slavoj Davle 11:7
3. St 11. 10. 2017 19:00 Řevnická sportovní s.r.o TJ Sokol Libčice D 13:5
3. Pá 13. 10. 2017 19:00 TJ Sokol Mníšek pod Brdy D TJ Sokol Libčice C 10:8
4. Čt 19. 10. 2017 19:45 TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Libčice C 0:18wo
4. So 21. 10. 2017 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Černošice B 8:10
5. Pá 27. 10. 2017 19:00 TJ Sokol Mníšek pod Brdy D TJ Sokol Libčice D 17:1
5. So 28. 10. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Úholičky B 12:6
6. Po 04. 09. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Libčice C 5:13
7. So 11. 11. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Sokol Lety B 9:9
7. Čt 09. 11. 2017 19:00 TJ Úholičky B TJ Sokol Libčice D 15:3
8. Čt 16. 11. 2017 19:45 TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Libčice D 14:4
8. Ne 19. 11. 2017 18:00 Sokol Rudná B TJ Sokol Libčice C 11:7
9. So 25. 11. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Viktoria Vestec B 10:8
9. So 25. 11. 2017 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Lety B 12:6
10. Ne 03. 12. 2017 18:00 Sokol Rudná B TJ Sokol Libčice D 13:5
10. Po 27. 11. 2017 19:30 SK Viktorie Ořech D TJ Sokol Libčice C 7:11
11. So 09. 12. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Slavoj Davle 15:3
11. Pá 08. 12. 2017 19:00 TJ Viktoria Vestec B TJ Sokol Libčice D 12:6
12. So 16. 12. 2017 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech D 8:10
12. So 16. 12. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C Řevnická sportovní s.r.o 7:11
13. Út 09. 01. 2018 19:45 TJ Sokol Černošice B TJ Sokol Libčice C 8:10
13. Po 08. 01. 2018 19:00 TJ Slavoj Davle TJ Sokol Libčice D 7:11
14. So 20. 01. 2018 17:00 TJ Sokol Libčice D Řevnická sportovní s.r.o 9:9
14. So 20. 01. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 6:12
15. So 27. 01. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Sokol Roztoky D 13:5
15. Út 23. 01. 2018 19:45 TJ Sokol Černošice B TJ Sokol Libčice D 8:10
16. So 03. 02. 2018 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 6:12
16. Čt 01. 02. 2018 19:00 TJ Úholičky B TJ Sokol Libčice C 7:11
17. Po 04. 09. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice C TJ Sokol Libčice D 13:5
18. Út 13. 02. 2018 19:00 TJ Sokol Lety B TJ Sokol Libčice C 9:9
18. So 17. 02. 2018 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Úholičky B 6:12
19. St 21. 02. 2018 20:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Roztoky D 8:10
19. So 24. 02. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice C Sokol Rudná B 5:13
20. Pá 02. 03. 2018 19:00 TJ Viktoria Vestec B TJ Sokol Libčice C 12:6
20. Út 27. 02. 2018 19:00 TJ Sokol Lety B TJ Sokol Libčice D 6:12
21. So 10. 03. 2018 17:00 TJ Sokol Libčice D Sokol Rudná B 10:8
21. So 10. 03. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice C SK Viktorie Ořech D 9:9
22. Po 12. 03. 2018 19:00 TJ Slavoj Davle TJ Sokol Libčice C 8:10
22. So 17. 03. 2018 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Viktoria Vestec B 9:9