TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
Organizační pracovník:
Žambokréthyová Milena
milena_zambokrethy centrum.sk
+420 735 011507


Kategorie: Muži
Soutěž: Krajská soutěž 1.třídy B
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou


Import do kalendáře Google
Nastavení exportu

Míčky:
xushaofa, plast, bílá
Stoly:
cornilleau, competition 740, zelená
Herna:
sokolovna Libčice náměstí Svobody 249
Soupiska(bilance dvouher, čtyřher):
Kraml Václav (19:0, 5:1)
Žambokréthyová Milena (E) (9:17, 5:2)
Slaměník Richard (15:21, 4:8)
Richter Vojtěch (9:16, 5:4)
Fišer Štefan (4:5, 2:1)
Šulc Dalibor (7:22, 1:7)
Richter Jaroslav ml. (0:6, 2:1)
Podrápský Jaroslav (0:0, 0:0)
Bartoň Milan (0:0, 0:0)
Richter Jaroslav st. (0:0, 0:0)
Telipský Josef (0:0, 0:0)
Manek Jakub (0:2, 0:0)
Hráči, kteří již nejsou na schválené soupisce:
Tkadlec Jaroslav (0:0, 0:0)
Framberk Jan (0:0, 0:0)
Špiegel Jan (0:0, 0:0)
Klinga Petr (0:0, 0:0)

Tabulka

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Čáslav A 13 1003 0 117:88 30
2. 2. TJ Sadská B 12 1002 0 108:40 30
3. 3. TJ Sokol Krchleby A 12 723 0 94:85 23
4. 4. TJ AŠ Mladá Boleslav B 12 714 0 88:94 22
5. 5. TJ Neratovice B 12 705 0 93:72 21
6. 6. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 12 615 0 91:98 19
7. 7. TTC Brandýs n.L. C 12 615 0 103:74 19
8. 8. TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 12 417 0 79:101 13
9. 9. ST EUROMASTER Kolín A 12 417 0 85:90 13
10. 10. TTC Bělá pod Bezdězem B 12 318 0 71:107 10
11. 11. TJ Sokol Malín A 13 319 0 89:120 10
12. 12. TJ Aero Odolena Voda A 12 1110 0 67:116 4

Tabulka z domácích utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sadská B 7 700 0 70:12 21
2. 2. TJ Neratovice B 7 601 0 64:29 18
3. 3. TJ Sokol Krchleby A 5 500 0 50:30 15
4. 4. TJ Sokol Čáslav A 6 501 0 55:37 15
5. 5. TJ AŠ Mladá Boleslav B 7 412 0 53:55 13
6. 6. TTC Brandýs n.L. C 5 401 0 48:16 12
7. 7. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5 311 0 44:38 10
8. 8. TJ Sokol Malín A 7 313 0 62:60 10
9. 9. TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 7 214 0 49:61 7
10. 10. ST EUROMASTER Kolín A 5 212 0 40:34 7
11. 11. TTC Bělá pod Bezdězem B 5 203 0 33:43 6
12. 12. TJ Aero Odolena Voda A 7 106 0 35:67 3

Tabulka z hostujících utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Čáslav A 7 502 0 62:51 15
2. 2. TJ Sadská B 5 302 0 38:28 9
3. 3. TJ AŠ Mladá Boleslav B 5 302 0 35:39 9
4. 4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7 304 0 47:60 9
5. 5. TJ Sokol Krchleby A 7 223 0 44:55 8
6. 6. TTC Brandýs n.L. C 7 214 0 55:58 7
7. 7. TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 5 203 0 30:40 6
8. 8. ST EUROMASTER Kolín A 7 205 0 45:56 6
9. 9. TTC Bělá pod Bezdězem B 7 115 0 38:64 4
10. 10. TJ Neratovice B 5 104 0 29:43 3
11. 11. TJ Aero Odolena Voda A 5 014 0 32:49 1
12. 12. TJ Sokol Malín A 6 006 0 27:60 0

Los a výsledky

1. So 28. 09. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Sadská B 6:10 V: dohoda
2. So 12. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Sokol Krchleby A 10:4 V: dohoda
3. Ne 13. 10. 2019 10:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 V: dohoda
4. So 26. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Sokol Malín A 10:8 V: dohoda
5. Ne 27. 10. 2019 10:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Neratovice B 3:10 V: dohoda
6. So 09. 11. 2019 18:00 TJ AŠ Mladá Boleslav B TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 10:6 V: dohoda
7. Ne 10. 11. 2019 10:00 TJ Aero Odolena Voda A TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 4:10 V: dohoda
8. So 23. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TTC Brandýs n.L. C 9:9 V: dohoda
9. Ne 24. 11. 2019 10:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TTC Bělá pod Bezdězem B 5:10 V: dohoda
10. So 07. 12. 2019 17:00 ST EUROMASTER Kolín A TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 6:10 V: dohoda
11. Ne 08. 12. 2019 10:00 TJ Sokol Čáslav A TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 10:3 V: dohoda
12. So 11. 01. 2020 17:00 TJ Sadská B TJ Sokol Libčice nad Vltavou A 10:1 V: dohoda
13. Čt 23. 01. 2020 18:30 TJ Sokol Krchleby A TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
14. Ne 26. 01. 2020 10:00 TJ Sokol Libice nad Cidlinou TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
15. So 08. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Malín A TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
16. Ne 09. 02. 2020 13:00 TJ Neratovice B TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
17. So 22. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ AŠ Mladá Boleslav B
18. Ne 23. 02. 2020 10:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Aero Odolena Voda A
19. So 07. 03. 2020 17:00 TTC Brandýs n.L. C TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
20. Ne 08. 03. 2020 13:00 TTC Bělá pod Bezdězem B TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
21. So 21. 03. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A ST EUROMASTER Kolín A
22. Ne 22. 03. 2020 10:00 TJ Sokol Libčice nad Vltavou A TJ Sokol Čáslav A