Tabulka konečné pořadí

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Černošice B 22 2020 0 328:68 62
2. 2. SK Viktorie Ořech E 21 1830 0 282:96 57
3. 3. TJ Sokol Rudná D 22 1408 0 233:163 42
4. 4. TJ Sokol Libčice D 21 1047 0 201:177 34
5. 5. TJ Sokol Středokluky B 22 10111 0 174:222 31
6. 6. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 22 9112 0 179:217 28
7. 7. SK Viktorie Ořech G 22 9210 1 173:223 26
8. 8. TJ Sokol Černošice C 21 9110 1 177:201 25
9. 9. TJ Sokol Unětice B 21 9011 1 153:225 24
10. 10. SK Viktorie Ořech F 21 6114 0 167:211 19
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 21 4115 1 131:247 10
12. 12. TJ Úholičky D 22 1417 0 124:272 7

Tabulka základní části po kole

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Černošice B 22 2020 0 328:68 62
2. 2. SK Viktorie Ořech E 21 1830 0 282:96 57
3. 3. TJ Sokol Rudná D 22 1408 0 233:163 42
4. 4. TJ Sokol Libčice D 21 1047 0 201:177 34
5. 5. TJ Sokol Středokluky B 22 10111 0 174:222 31
6. 6. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 22 9112 0 179:217 28
7. 7. SK Viktorie Ořech G 22 9210 1 173:223 26
8. 8. TJ Sokol Černošice C 21 9110 1 177:201 25
9. 9. TJ Sokol Unětice B 21 9011 1 153:225 24
10. 10. SK Viktorie Ořech F 21 6114 0 167:211 19
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 21 4115 1 131:247 10
12. 12. TJ Úholičky D 22 1417 0 124:272 7

Tabulka z domácích utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Černošice B 11 1010 0 166:32 31
2. 2. SK Viktorie Ořech E 10 910 0 144:36 28
3. 3. TJ Sokol Rudná D 11 803 0 127:71 24
4. 4. SK Viktorie Ořech G 11 713 0 112:86 22
5. 5. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 11 713 0 115:83 22
6. 6. TJ Sokol Středokluky B 11 704 0 95:103 21
7. 7. TJ Sokol Černošice C 11 605 0 100:98 18
8. 8. TJ Sokol Libčice D 11 524 0 106:92 17
9. 9. TJ Sokol Unětice B 11 506 0 91:107 15
10. 10. SK Viktorie Ořech F 10 415 0 89:91 13
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 10 217 0 70:110 7
12. 12. TJ Úholičky D 11 128 0 64:134 5

Tabulka z hostujících utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Černošice B 11 1010 0 162:36 31
2. 2. SK Viktorie Ořech E 11 920 0 138:60 29
3. 3. TJ Sokol Rudná D 11 605 0 106:92 18
4. 4. TJ Sokol Libčice D 10 523 0 95:85 17
5. 5. TJ Sokol Středokluky B 11 317 0 79:119 10
6. 6. TJ Sokol Unětice B 10 405 1 62:118 9
7. 7. TJ Sokol Černošice C 10 315 1 77:103 7
8. 8. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 11 209 0 64:134 6
9. 9. SK Viktorie Ořech F 11 209 0 78:120 6
10. 10. SK Viktorie Ořech G 11 217 1 61:137 4
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 11 208 1 61:137 3
12. 12. TJ Úholičky D 11 029 0 60:138 2

Výsledky a los

1. St 25. 09. 2019 19:00 TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" TJ Sokol Libčice D 10:8
2. So 05. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Úholičky D 10:8
3. Út 08. 10. 2019 19:45 TJ Sokol Černošice B TJ Sokol Libčice D 15:3
4. So 19. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech F 4:14
5. So 26. 10. 2019 09:30 SK Viktorie Ořech E TJ Sokol Libčice D 12:6
6. So 02. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Středokluky B 9:9
7. Po 04. 11. 2019 19:45 TJ Sokol Černošice C TJ Sokol Libčice D 5:13
8. So 16. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Unětice B 8:10
9. Ne 24. 11. 2019 19:00 TJ Sokol Rudná D TJ Sokol Libčice D 8:10
10. So 30. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech G 15:3
11. So 07. 12. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Roztoky D 3:15
12. So 14. 12. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 15:3
13. Čt 19. 12. 2019 19:00 TJ Úholičky D TJ Sokol Libčice D 9:9
14. So 18. 01. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Černošice B 4:14
15. So 25. 01. 2020 09:30 SK Viktorie Ořech F TJ Sokol Libčice D 8:10
16. So 01. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech E 9:9
17. St 05. 02. 2020 19:00 TJ Sokol Středokluky B TJ Sokol Libčice D 4:14
18. So 15. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Černošice C 18:0wo
19. Po 17. 02. 2020 19:00 TJ Sokol Unětice B TJ Sokol Libčice D 5:13
20. So 29. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Rudná D 11:7
21. So 07. 03. 2020 09:30 SK Viktorie Ořech G TJ Sokol Libčice D 9:9