TJ Sokol Libčice D
Vedoucí:
Tkadlec Jaroslav
jar.tkadlec(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 482021
Míčky:
Xushaofa 40+, plast, Bílá
Stoly:
Stiga, Elite Roller, Zelená
Herna:
Sokolovna Libčice , Náměstí Svobody 249
Kategorie:
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
Soutěž: Okresní přebor 2.třída
Los a výsledky
Zápisy utkání
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
Framberk Jan (40:47, 10:12)
Tkadlec Jaroslav (37:50, 10:11)
Stypa Jiří (3:23, 3:6)
Janura Jakub (0:14, 0:2)
Votoček Jaroslav (21:50, 6:12)
Beltrám Javier Ernesto (5:10, 1:3)
Popek David (1:1, 0:0)
Bartoň Milan (35:7, 4:6)
Okresní přebor 2.třída
Tabulka:
družstvoPUVRPKskórebody
1.TJ Sokol Mníšek pod Brdy D2218310281:11557
2.Řevnická sportovní s.r.o2218130242:15455
3.Sokol Rudná B2215430244:15249
4.TJ Sokol Libčice C2212370220:17639
5.TJ Viktoria Vestec B2210390206:19033
6.TJ Sokol Roztoky D2210471202:19431
7.SK Viktorie Ořech D2266100180:21624
8.TJ Úholičky B2273120176:22024
9.TJ Sokol Černošice B2272130190:20623
10.TJ Sokol Libčice D2263130163:23321
11.TJ Sokol Lety B2253140173:22318
12.TJ Slavoj Davle220121099:2971
127. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C6:12
205. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B13:5
310. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice C7:11
419. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B 
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice C 
709. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D 
815. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Libčice C 
923. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Slavoj Davle 
1026. 11. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Libčice C 
1107. 12. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Rudná C 
1214. 12. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C 
1317. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C 
1418. 01. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Roztoky C 
1524. 01. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C 
1601. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Středokluky A 
1810. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C 
1922. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
2024. 02. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Libčice C 
2107. 03. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky C 
2215. 03. 2020 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Libčice C