Tabulka po kole

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. SK Viktorie Ořech E 19 1630 0 256:86 51
2. 2. TJ Sokol Černošice B 18 1620 0 270:54 50
3. 3. TJ Sokol Rudná D 18 1206 0 188:136 36
4. 4. TJ Sokol Středokluky B 18 918 0 149:175 28
5. 5. TJ Sokol Libčice D 18 837 0 168:156 27
6. 6. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 18 7110 0 144:180 22
7. 7. TJ Sokol Unětice B 18 809 1 133:191 21
8. 8. SK Viktorie Ořech F 19 6112 0 153:189 19
9. 9. TJ Sokol Černošice C 18 719 1 151:173 19
10. 10. SK Viktorie Ořech G 18 7010 1 129:195 18
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 18 4112 1 118:206 10
12. 12. TJ Úholičky D 18 1314 0 103:221 6

Tabulka z domácích utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. SK Viktorie Ořech E 10 910 0 144:36 28
2. 2. TJ Sokol Černošice B 9 810 0 137:25 25
3. 3. TJ Sokol Středokluky B 9 702 0 89:73 21
4. 4. TJ Sokol Rudná D 9 603 0 94:68 18
5. 5. SK Viktorie Ořech G 9 603 0 89:73 18
6. 6. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 8 512 0 84:60 16
7. 7. TJ Sokol Unětice B 9 504 0 82:80 15
8. 8. TJ Sokol Libčice D 10 424 0 95:85 14
9. 9. SK Viktorie Ořech F 9 414 0 82:80 13
10. 10. TJ Sokol Černošice C 9 405 0 76:86 12
11. 11. TJ Sokol Roztoky D 9 216 0 64:98 7
12. 12. TJ Úholičky D 9 117 0 48:114 4

Tabulka z hostujících utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Černošice B 9 810 0 133:29 25
2. 2. SK Viktorie Ořech E 9 720 0 112:50 23
3. 3. TJ Sokol Rudná D 9 603 0 94:68 18
4. 4. TJ Sokol Libčice D 8 413 0 73:71 13
5. 5. TJ Sokol Černošice C 9 314 1 75:87 7
6. 6. TJ Sokol Středokluky B 9 216 0 60:102 7
7. 7. SK Viktorie Ořech F 10 208 0 71:109 6
8. 8. TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 10 208 0 60:120 6
9. 9. TJ Sokol Unětice B 9 305 1 51:111 6
10. 10. TJ Sokol Roztoky D 9 206 1 54:108 3
11. 11. TJ Úholičky D 9 027 0 55:107 2
12. 12. SK Viktorie Ořech G 9 107 1 40:122 0

Výsledky a los

1. St 25. 09. 2019 19:00 TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" TJ Sokol Libčice D 10:8
2. So 05. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Úholičky D 10:8
3. Út 08. 10. 2019 19:45 TJ Sokol Černošice B TJ Sokol Libčice D 15:3
4. So 19. 10. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech F 4:14
5. So 26. 10. 2019 09:30 SK Viktorie Ořech E TJ Sokol Libčice D 12:6
6. So 02. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Středokluky B 9:9
7. Po 04. 11. 2019 19:45 TJ Sokol Černošice C TJ Sokol Libčice D 5:13
8. So 16. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Unětice B 8:10
9. Ne 24. 11. 2019 19:00 TJ Sokol Rudná D TJ Sokol Libčice D 8:10
10. So 30. 11. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech G 15:3
11. So 07. 12. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Roztoky D 3:15
12. So 14. 12. 2019 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 15:3
13. Čt 19. 12. 2019 19:00 TJ Úholičky D TJ Sokol Libčice D 9:9
14. So 18. 01. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Černošice B 4:14
15. So 25. 01. 2020 09:30 SK Viktorie Ořech F TJ Sokol Libčice D 8:10
16. So 01. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D SK Viktorie Ořech E 9:9
17. St 05. 02. 2020 19:00 TJ Sokol Středokluky B TJ Sokol Libčice D 4:14
18. So 15. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Černošice C 18:0wo
19. Po 17. 02. 2020 19:00 TJ Sokol Unětice B TJ Sokol Libčice D
20. So 29. 02. 2020 17:00 TJ Sokol Libčice D TJ Sokol Rudná D
21. So 07. 03. 2020 09:30 SK Viktorie Ořech G TJ Sokol Libčice D
22. Ne 15. 03. 2020 09:30 TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Libčice D