TJ Sokol Libčice B
Vedoucí:
Richter Jaroslav ml.
jaros.richter(a)gmail.com
T:
M: +420 725 291247
Míčky:
XUSHAOFA 40+
Stoly:
Stiga, elit Roller, zelená
Herna:
Náměstí Svobody 249 , Libčice nad Vltavou
Kategorie:
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
Soutěž: Okresní přebor 1.třída
Los a výsledky
Zápisy utkání
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
Richter Jaroslav ml. (68:12, 16:4)
Slaměník Richard (62:14, 17:2)
Podrápský Jaroslav (23:13, 5:4)
Richter Jaroslav st. (26:34, 8:7)
Telipský Josef (11:17, 5:2)
Špiegel Jan (0:5, 1:1)
Klinga Petr (3:9, 1:2)
Manek Jakub (7:5, 1:2)
Framberk Jan (1:6, 0:1)
Tkadlec Jaroslav (0:4, 0:1)
Stypa Jiří (0:0, 0:0)
Votoček Jaroslav (0:0, 0:0)
Kosnar Vladimír (0:0, 0:0)
Beltrám Javier Ernesto (0:0, 0:0)
Okresní přebor 1.třída
Tabulka:
družstvoPUVRPKskórebody
1.TJ Sokol Mníšek pod Brdy C2018200280:8056
2.TJ Sokol Černošice A2013520230:13044
3.TJ Úholičky A2013430226:13443
4.TJ Sokol Libčice B2013250228:13241
5.TJ Sokol Lety A2013160205:15540
6.TJ Sokol Roztoky C2010280180:18032
7.TJ Viktoria Vestec A2081110169:19125
8.SK Viktorie Ořech C2040160118:24212
9.SK Viktorie Ořech B2032150115:24511
10.TJ Sokol Středokluky A2031160118:24210
11.TJ Sokol Únětice A2020180111:2496
126. 09. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B4:14
309. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B5:13
418. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice B12:6
527. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BSokol Rudná B11:7
630. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice B1:17
710. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D16:2
814. 11. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Libčice B3:15
924. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A15:3
1030. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B2:16
1108. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A12:6
1215. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A14:4
1412. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A7:11
1519. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky C18:0
1627. 01. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice B6:12
1702. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Středokluky A15:3
1808. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice B3:15
1916. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BŘevnická sportovní s.r.o15:3
2019. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B4:14
2102. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B15:3
2205. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B8:10