Okresní přebor 1.třída
Organizační pracovník:
Richter Jaroslav ml.
jaros.richter gmail.com
+420 725 291247


Kategorie: Muži
Soutěž:
Oddíl:


Import do kalendáře Google
Nastavení exportu

Míčky:
xushaofa, plast, bílá
Stoly:
cornilleau, competition 740, zelená
Herna:
sokolovna Libčice náměstí Svobody 249

Tabulka

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Mníšek pod Brdy C 20 1820 0 280:80 56
2. 2. TJ Sokol Černošice A 20 1352 0 230:130 44
3. 3. TJ Úholičky A 20 1343 0 226:134 43
4. 4. TJ Sokol Libčice B 20 1325 0 228:132 41
5. 5. TJ Sokol Lety A 20 1316 0 205:155 40
6. 6. TJ Sokol Roztoky C 20 1028 0 180:180 32
7. 7. TJ Viktoria Vestec A 20 8111 0 169:191 25
8. 8. SK Viktorie Ořech C 20 4016 0 118:242 12
9. 9. SK Viktorie Ořech B 20 3215 0 115:245 11
10. 10. TJ Sokol Středokluky A 20 3116 0 118:242 10
11. 11. TJ Sokol Únětice A 20 2018 0 111:249 6

Tabulka z domácích utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Mníšek pod Brdy C 10 820 0 138:42 26
2. 2. TJ Sokol Lety A 10 811 0 118:62 25
3. 3. TJ Sokol Libčice B 10 721 0 118:62 23
4. 4. TJ Sokol Černošice A 10 712 0 119:61 22
5. 5. TJ Úholičky A 10 712 0 113:67 22
6. 6. TJ Sokol Roztoky C 10 613 0 99:81 19
7. 7. TJ Viktoria Vestec A 10 415 0 87:93 13
8. 8. SK Viktorie Ořech C 10 406 0 76:104 12
9. 9. TJ Sokol Středokluky A 10 307 0 64:116 9
10. 10. SK Viktorie Ořech B 10 217 0 59:121 7
11. 11. TJ Sokol Únětice A 10 208 0 67:113 6

Tabulka z hostujících utkání

Pořadí Družstvo PU VRP K Skóre Body
1. 1. TJ Sokol Mníšek pod Brdy C 10 1000 0 142:38 30
2. 2. TJ Sokol Černošice A 10 640 0 111:69 22
3. 3. TJ Úholičky A 10 631 0 113:67 21
4. 4. TJ Sokol Libčice B 10 604 0 110:70 18
5. 5. TJ Sokol Lety A 10 505 0 87:93 15
6. 6. TJ Sokol Roztoky C 10 415 0 81:99 13
7. 7. TJ Viktoria Vestec A 10 406 0 82:98 12
8. 8. SK Viktorie Ořech B 10 118 0 56:124 4
9. 9. TJ Sokol Středokluky A 10 019 0 54:126 1
10. 10. TJ Sokol Únětice A 10 0010 0 44:136 0
11. 11. SK Viktorie Ořech C 10 0010 0 42:138 0

Los a výsledky

2. Pá 06. 10. 2017 19:00 TJ Sokol Mníšek pod Brdy C TJ Sokol Libčice B 13:5
3. So 14. 10. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Černošice A 9:9
4. So 21. 10. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice B SK Viktorie Ořech B 11:7
5. Po 23. 10. 2017 19:00 TJ Sokol Únětice A TJ Sokol Libčice B 7:11
6. So 04. 11. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Lety A 12:6
7. Čt 09. 11. 2017 19:45 TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Libčice B 5:13
8. So 18. 11. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Středokluky A 13:5
9. St 22. 11. 2017 19:00 TJ Viktoria Vestec A TJ Sokol Libčice B 6:12
10. So 02. 12. 2017 09:30 TJ Sokol Libčice B SK Viktorie Ořech C 15:3
11. Út 05. 12. 2017 19:00 TJ Úholičky A TJ Sokol Libčice B 11:7
13. So 13. 01. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Mníšek pod Brdy C 7:11
14. Út 16. 01. 2018 19:45 TJ Sokol Černošice A TJ Sokol Libčice B 10:8
15. Pá 26. 01. 2018 19:30 SK Viktorie Ořech B TJ Sokol Libčice B 4:14
16. So 03. 02. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Únětice A 16:2
17. Út 06. 02. 2018 19:00 TJ Sokol Lety A TJ Sokol Libčice B 10:8
18. So 17. 02. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Roztoky C 12:6
19. Út 20. 02. 2018 19:00 TJ Sokol Středokluky A TJ Sokol Libčice B 2:16
20. St 28. 02. 2018 20:00 TJ Sokol Libčice B TJ Viktoria Vestec A 14:4
21. Pá 09. 03. 2018 19:30 SK Viktorie Ořech C TJ Sokol Libčice B 2:16
22. So 17. 03. 2018 09:30 TJ Sokol Libčice B TJ Úholičky A 9:9