V neděli 2.10 2016 uspořádal oddíl stolního tenisu Sokol Libčice nad Vltavou první ze série turnajů mládeže okresu Praha západ v ročníku 2016-2017. Za hojné účasti dětí, trenérů i rodičů hráči bojovali ve čtyřech kategoriích.

V kategorii nejmladších žáků zvítězil Jiří Kuchta (Viktorie Ořech), na druhém místě skončil Tadeáš Auf  (Viktorie Ořech) a třetí místo obsadil Lukáš Lukáš (Sokol Roztoky). V kategorii mladších žáku byl na prvním místě Tadeáš Auf (Viktoria Ořech), druhé místo Jiří Kuchta (Viktorie Ořech) a na třetím místě skončil Petr Komínek (Sokol Roztoky). V kategorii starších žáků zvítězil František Dvořák (TJ Úholičky), na druhém místě Vojtěch Antoš (Sokol Roztoky) a třetí skončil Alexandr Fischman (Sokol Roztoky). V nejsledovanější kategorii dorostenců zvítězil náš hráč Jakub Manek (Sokol Libčice) bez jediné porážky, na druhém místě skončil František Dvořák (TJ Úholičky) a třetí místo obsadil Jakub Dalihod (TJ Úholičky).

Děkujeme všem za účast na turnaji a zvlášť děkujeme Hannah Bártíkové za nafocení celého turnaje (celá galerie) a starostovi města Libčice nad Vltavou ,  panu Pavlu Bartošovi , že tento turnaj také navštívil.

Přejeme všem hráčům hodně úspěchů v celé sérii turnajů mládeže a těšíme se s nimi na shledanou při dalším turnaji v Libčicích 5. března 2017.

img_20161002_104825

img_20161002_100248