Rozpačitý vstup do jarní části se slibným závěrem

Házenkáři Libčic vstupovali do jarní části v pozici vedoucího týmu soutěže. Bohužel se úplně dle představ nepovedla příprava, kdy jsme si představovali celkově lepší docházku. Zejména se nepodařilo sehrát základní osu týmu a to se v mistrovských utkání ukázalo jako velká komplikace. A teď již k samotným třem utkáním, které byly součástí prvního bloku jarních odved před reprezentační přestávkou:

Celý příspěvek

Začátek zimní přípravy

Házenkáři Libčic zahájili 8. ledna zimní přípravu, která je má, co nejlépe připravit na jarní část soutěže. Trénuje se v režimu pondělí a středa, kdy pondělky jsou věnovány silové přípravě a středy rychlosti. Postupně se začnou zapojovat také herní věci. Aktuálně kádr čítá 21 aktivních hráčů, ale někteří po zranění začínají s postupnou rehabilitací. Prvního tréninku se účastnilo 12 hráčů, ale již v tom další bylo k dispozici 17 hráčů a doufejme, že tato pěkná čísla vydrží až do konce soutěže. Celý příspěvek

Pod stromečkem budou ponožky

Mimo krásného umístění v tabulce si libčičtí házekáři připravili pod stromeček ještě jedno překvapení. Po úspěšné edici bílých ponožek se tentokrát připravila tmavá varianta. Černá barva kombinovaná s červenou nebo zelenou, tak aby ponožky ladily s aktuální sadou dresů.

Ponožky jsou určeny nejen hráíčům, ale také pro mládež, funkcionáře nebo jakékoli fanoušky libčické házené. Pár bude k mání za cenu 70,- Kč. K dispozici budou na tréninku a domácích zápasech.

Snad se budou líbit a hlavně budou dobře sloužit.

Klubové ponožky 2018

Klubové ponožky 2018

Podzim jsme zakončili na 1. místě tabulky

Poslední report ze zápasu byl publikován někdy začátkem října. Od té doby se toho dost událo a je asi správný čas zrekapitulovat celý podzim. Po hektickém začátku soutěže měl nastat relativně klidnější střed s papírově slabšími soupeři a závěr sliboval opět dávku adrenalinu a nervů. Není asi potřeba komentovat každý zápas sólo, proto bych rád vypíchnul jen několik společných rysů.

Celý příspěvek

Výjezd mládeže na zápas mužů v neděli 19. listopadu 2017

Na jaře tohoto roku oddíl házené úspěšně organizoval výlet na zápas mužů. Potěšilo nás velmi pozitiní reakce jak dětí, tak rodičů, a proto na tuto akci navazujeme s dalším výjezdem. Stejně jako minule pojedeme společně autobusem a o děti bude dobře postaráno. Primárně je akce určena pro házenkářský potěr, ale i rodiče jsou vítáni a určitě zápas mužů má co nabídnout i jim.

Celý příspěvek

Domácí vítězná vlna a urvané body s Prahou 4

Poslední 3 kola stála libčické házenkáře hodně sil a mentálního zdraví. Regenerace však probíhá o poznání lépe, když se vyhrává a to se podařilo. Pojďme se podívat jak se rodily výhry s těžkými soupeři Lokomotivou Plzeň, Prahou 4 a kousavým Havlíčkovým Brodem.

Celý příspěvek

Rozhodly přesilovky v závěru

Na svátek sv. Václava byl naplánován i zápas II.kola Českého poháru mužů. V tom I. Libčice poměrně snadno vyprovodili svého druholigového soupeře Loko Vršovice. A jako každý rok, toužili dostat na domácí palubovku atraktivního soupeře z extraligy. K tomu však chyběl ještě jeden krok – porazit ve II.kole pražský tým TJ Jižní město Chodov.

Celý příspěvek