V posledním domácím utkání podzimu jsme s přehledem zdolali Ústí

Do utkání s Ústím nad Labem jsme šli s jediným cílem. Bodovat doma naplno a napravit tak ztrátu z předchozího kola z Košutky. Základ k vítězství jsme položili už v prvních minutách, kdy jsme stavěli především na dobrém výkonu v obraně, za kterou se rozchytal Ondra Kříž. Díky tomu nás tentokrát nemuselo tolik trápit ani několik neproměněných šancí v útoku. V šesté minutě jsme vedli 4:1 a po třígólové sérii mezi 14. a 17. minutou byl rozdíl už pětibrankový (9:4).

Celý příspěvek

Na Košutku jsme nestačili. Z Plzně vezeme prohru 32:26

Košutka se před utkáním s námi nacházela s pouhými třemi body na posledním místě průběžné tabulky, a tak bylo jasné, že se v domácím prostředí bude chtít vybičovat k výkonu, který by jí pomohl odlepit se ode dna. I my jsme měli o co hrát, ale hned v prvních minutách nás stejně jako v řadě předchozích utkání trápilo neproměňování vyložených šancí.

Celý příspěvek

O vítězství nad Jabloncem jsme museli bojovat až do konce. Dva body ale nakonec zůstaly doma a dostaly nás na dostřel medailovým pozicím

Do utkání proti Jablonci jsme vstupovali s jediným cílem. Zopakovat povedený výkon z minulého kola v Lovosicích a opět naplno bodovat. Vstup do zápasu se nám povedl, když jsme díky nasazení v obraně dostávali soupeře pod tlak a nutili ho k chybám ústícím ve ztráty míče. I díky tomu jsme vepředu dosahovali relativně snadných branek a po deseti minutách hry jsme vedli už 5:1.

Celý příspěvek

Napopáté už to vyšlo. Z Lovosic jsme přivezli suverénní vítězství

Jen s jedním hráčem do pole na střídání jsme odjeli do Lovosic k utkání proti tamnímu B-týmu. I v okleštěné sestavě jsme ale dokázali to, co se nám v předchozím měsíci a půl ani jednou nepovedlo – připsat si 2 body za výhru. A tentokrát nešlo o ledajaké vítězství. Lovosické béčko, jež nám obvykle bývá vyrovnaným soupeřem, jsme porazili výrazným rozdílem.

Celý příspěvek

Nestačili jsme ani na Louny, série bez výhry se protáhla na čtyři utkání v řadě

Trápení, jímž jsme bohužel navázali na podařený vstup do nového ligového ročníku, se nám nepodařilo ukončit ani proti Lounům. Po vyrovnaném průběhu jsme soupeři, který měl před vzájemným střetnutím stejný počet bodů jako my, podlehli v domácím prostředí 29:32.

Celý příspěvek

Utkání s Mladou Boleslaví vítěze nemělo. Za remízu 28:28 bereme bod

Stejně jako o týden dříve v Mostě jsme i doma proti Mladé Boleslavi měli lepší začátek utkání než soupeř. Díky dobře pracující obraně a nápadité hře v útoku jsme si postupně vypracovali několikabrankový náskok. Hosté se ale nevzdali a trpělivou hrou v útoku, kde stavěli hlavně na individuálních průnicích na brankoviště, dokázali držet krok. Přesto jsme však na rozdíl od střetnutí s Mostem měli po prvním poločase navrch my. Do šaten se šlo za stavu 15:13.

Celý příspěvek

Za vysokou prohrou v Mostě stála opět střelecká nemohoucnost

Do utkání proti jedinému dosud neporaženému celku ligové tabulky jsme vstoupili mnohem lépe než soupeř. Bojovnost a nasazení nesly svoje ovoce nejen v obraně, ale také v útoku. A tak nebylo divu, že jsme po čtvrthodině hry nad Baníkem Most vedli 6:10. Domácí brankářskou jedničku Vladimíra Kuriala jsme dokonce přiměli přenechat místo mezi třemi tyčemi Dominiku Balínovi a mostecké funkcionáře jsme přinutili vybrat si oddechový čas.

Celý příspěvek