66. ročník turnaje mužů v házené

Tradiční posvícenský turnaj se uskuteční tuto sobotu 25. srpna. Jedná se o nejstarší turnaj v České republice a tento rok se odehraje již 66. ročník.

Turnaj bude zahájen prvním utkáním v 9,00 hodin a bude hrán systémem
každý s každým. Hrací čas jednoho utkání je 2 x 20 minut s přestávkou o
poločas 5 min. a s přestávkou po 2. a 4. utkání10 min.Hraje se podle pravidel házené a podle platného soutěžního řádu házené s výjimkou času vyloučení hráče na 1 min.

Pod stromečkem budou ponožky

Mimo krásného umístění v tabulce si libčičtí házekáři připravili pod stromeček ještě jedno překvapení. Po úspěšné edici bílých ponožek se tentokrát připravila tmavá varianta. Černá barva kombinovaná s červenou nebo zelenou, tak aby ponožky ladily s aktuální sadou dresů.

Ponožky jsou určeny nejen hráíčům, ale také pro mládež, funkcionáře nebo jakékoli fanoušky libčické házené. Pár bude k mání za cenu 70,- Kč. K dispozici budou na tréninku a domácích zápasech.

Snad se budou líbit a hlavně budou dobře sloužit.

Klubové ponožky 2018

Nábor do přípravky oddílu házené

Oddíl házené zahajuje pravidelné tréninky pro děti 1. a 2. třídy,

pořádané ve spolupráci se Základní školou Libčice v rámci sportovního kroužku.

Kdy: Každé pondělí a čtvrtek 15:30 – 17:00

Kde: Venkovní hřiště v areálu Sokola Libčice

První trénink :  7. září 2017 v 15:30

Kontakt: Milan Kiselica (725 653 200), Petr Česák (721 124 917), www.sokollibcice.cz

Posvícenský turnaj mužů zná svůj harmonogram

Nadcházející víkend bude v Libčicích ve znamení posvícení. Jedná se o každoroční svátek spojený s pouťovými atrakcemi, ale také sportem. Svou troškou do mlýnu přispějí i házenkáři svým tradiční turnajem mužů o putovní pohár města Libčice nad Vltavou.

posviceni-putovni-pohar

Posvícení – putovní pohár

Tak trochu jiné házenkářské posvícení

Určitě se vám už stalo, že vám někdy někdo do toho hodil vidle. Tak přesně tuto zkušenost aktuálně mají libčičtí házenkáři s organizací Posvícenského turnaje. Ještě na začátku srpna vše vypadalo dobře, potvrzené přihlášky jsme měli od týmů Mostu, Slavie Praha a další oddíly byly v jednání. Pak ale přišel nelogický krok Českého svazu házené poprvé v historii zařadit první kolo Českého poháru na poslední prázdninový víkend a neštěstí bylo na světě.

Nábor do oddílu mládeže v plném proudu

Mužská složka oddílu házené si dopřává zasloužený odpočinek po úspěšně zvládnuté sezóně. Na období klidu ale nemůže ani pomyslet vedení oddílu spolu s hráči, kteří se chtějí věnovat mládeži nebo jen nabízejí pomocnou ruku. Právě v těchto dnech a týdnech totiž vrcholí přípravy na podzimní nábor dětí do oddílu mládeže.

Sportovní odpoledne s házenou pro nejmenší

Oddíl házené ve spolupráci se základní a mateřskou školou pořádá v pondělí 30. května od 14 hodin sportovní odpoledne s házenou. Akce je určena pro děti ve věku 5 – 7 let a jejich rodiče se zájmem o sportovní vyžití v Libčicích nad Vltavou.

Cílem akce je zábavnou formou přiblížit házenou jako tradiční sport v Libčicích a informovat o plánovaném náboru do přípravky od září 2016. V rámci dvouhodinového programu budou připraveny nejrůznější soutěže se zaměřením na hru s míčem. Děti se mohou těšit i na sladkou odměnu. Celá akce se uskuteční na venkovním hřišti v areálu Sokola Libčice.

Budeme se těšit na společné odpoledne s míčem v ruce.

Sportovní odpoledne 20160530 - plakát