Rubrika: Oddíl

Handball Camp Libčice 2024

Vážení rodiče, zájemci a příznivci házené,

S radostí oznamujeme spuštění a realizaci prvního ročníku házenkářského kempu pro děti! Jsme nadšení, že vám můžeme představit tuto skvělou příležitost, která propojí zábavu, sport a učení v jedinečném prostředí.

Kemp se bude konat formou příměstského tábora (7 – 17 hod.) v termínu 19. – 23. srpna 2024. Bude určen dětem ve věku od 5 do 13 let, které mají zájem zapojit se do házenkářských aktivit, zlepšit své dovednosti a strávit nezapomenutelný týden plný zábavy a soutěžení.

Co můžete očekávat:

• Trenéři s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi
  • Tréninkové aktivity zaměřené na rozvoj dovedností v házené
  • Individuální i skupinová cvičení pro všechny úrovně zkušeností
  • Herní situace a zápasy pro praktické uplatnění dovedností
  • Teoretické vzdělávání o strategii a taktice v házené
  • Zábavné aktivity mimo hřiště pro celkové zlepšení kondice a týmového ducha

Tento kemp je otevřený pro všechny děti bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti s házenou. Nezáleží, zda je vaše dítě začátečníkem nebo má s házenou zkušenosti, rádi ho přivítáme a pomůžeme mu objevit radost z tohoto úžasného sportu!

Registrace je již otevřena a kapacita je omezena.

Základní informace:

• Termín: 19. – 23. srpna 2024
  • Místo: areál TJ Sokol Libčice n./Vlt.
  • Věk: 5 – 13 let
  • Celková kapacita: 60 dětí
  • Kategorie:
    • předpřípravka (5 – 7 let, kapacita 20 dětí)
    • přípravka/minižáci (8 – 10 let, kapacita 20 dětí)
    • mladší žáci (11 – 13 let, kapacita 20 dětí)

Platební údaje:

• Celková cena kempu činí 2.000 Kč
  • Číslo účtu: 670100-2212272533/6210
  • Poznámka: HC2024 – Jméno účastníka

V ceně:

• Kvalitní pestrá strava od firmy Bionea
  • Program na celý den 7 – 17 hod.
  • Licencovaní trenéři
  • Unikátní kempové tričko

Pro účastníka, který nebude moct dorazit na camp, platí následující storno poplatky:

• do 30. 6. 2024 500,- Kč
  • od 1. 7. 2024 do 31. 7. 2024 1000,- Kč
  • od 1. 8. 2024 do dne nástupu 1500,- Kč

Handball Camp Libčice nezajišťuje úrazové připojištění.

Potvrzení o přihlášení Vám přijde elektronickou poštou až ve chvíli, kdy obdržíme platbu na účet.

Odhlášení 2.ligy mužů pro ročník 2022/23

Vážení příznivci,

dovolte mi touto cestou Vám oznámit, že realizační a hráčský tým se rozhodl odhlásit naši účast z 2.ligy mužů SZČ pro ročník 2022/23. Rozhodnutí je to vynucené řadou okolností, které jsme ještě na začátku srpna neznali. Po ukončení několika hráčů, kteří šli do sportovního důchodu se nám nepodařilo tým doplnit o dostatečný počet mladých hráčů tak abychom zajistili odehrání celého soutěžního ročníku.

Věřte, že nás celá tato záležitost mrzí a všichni jsme z toho zklamaní. Nicméně házená v Libčicích tímto rozhodnutím nekončí. Máme tři mládežnická družstva, která čítají 70 aktivně sportujících dětí a silný realizační tým.

Nezavíráme dveře ani před možným obnovením týmu můžu a čerstvým startem v příštím ročníku házenkářských soutěží. Velká většina našich hráčů bude formou limitovaného přestupu trénovat a hrát v pražských klubech, které působí ve 2. lize. Zůstávají tak stále registrováni v našem klubu a jsme rádi, že se toto podařilo během několika dní zajistit.

Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení

Za všechny házenkáře

Milan Kiselica

Předseda oddílu házené

66. ročník turnaje mužů v házené

Tradiční posvícenský turnaj se uskuteční tuto sobotu 25. srpna. Jedná se o nejstarší turnaj v České republice a tento rok se odehraje již 66. ročník.

Turnaj bude zahájen prvním utkáním v 9,00 hodin a bude hrán systémem
každý s každým. Hrací čas jednoho utkání je 2 x 20 minut s přestávkou o
poločas 5 min. a s přestávkou po 2. a 4. utkání10 min.Hraje se podle pravidel házené a podle platného soutěžního řádu házené s výjimkou času vyloučení hráče na 1 min.

Continue reading „66. ročník turnaje mužů v házené“

Pod stromečkem budou ponožky

Mimo krásného umístění v tabulce si libčičtí házekáři připravili pod stromeček ještě jedno překvapení. Po úspěšné edici bílých ponožek se tentokrát připravila tmavá varianta. Černá barva kombinovaná s červenou nebo zelenou, tak aby ponožky ladily s aktuální sadou dresů.

Ponožky jsou určeny nejen hráíčům, ale také pro mládež, funkcionáře nebo jakékoli fanoušky libčické házené. Pár bude k mání za cenu 70,- Kč. K dispozici budou na tréninku a domácích zápasech.

Snad se budou líbit a hlavně budou dobře sloužit.

Klubové ponožky 2018

Nábor do přípravky oddílu házené

Oddíl házené zahajuje pravidelné tréninky pro děti 1. a 2. třídy,

pořádané ve spolupráci se Základní školou Libčice v rámci sportovního kroužku.

Kdy: Každé pondělí a čtvrtek 15:30 – 17:00

Kde: Venkovní hřiště v areálu Sokola Libčice

První trénink :  7. září 2017 v 15:30

Kontakt: Milan Kiselica (725 653 200), Petr Česák (721 124 917), www.sokollibcice.cz

Tak trochu jiné házenkářské posvícení

Určitě se vám už stalo, že vám někdy někdo do toho hodil vidle. Tak přesně tuto zkušenost aktuálně mají libčičtí házenkáři s organizací Posvícenského turnaje. Ještě na začátku srpna vše vypadalo dobře, potvrzené přihlášky jsme měli od týmů Mostu, Slavie Praha a další oddíly byly v jednání. Pak ale přišel nelogický krok Českého svazu házené poprvé v historii zařadit první kolo Českého poháru na poslední prázdninový víkend a neštěstí bylo na světě.

Continue reading „Tak trochu jiné házenkářské posvícení“