Příprava na novou sezonu odstartovala!

V úterý 4. srpna jsme zahájili přípravu na novou sezonu 2020/2021. Tradičně se tak stalo na venkovním hřišti u libčické sokolovny, kde hned po krátkém úvodním zahřátí přišly na řadu oblíbené činnosti z oblasti rychlostní vytrvalosti. Druhá část tréninku pak byla věnována kruhovému tréninku s medicinbaly, švihadly a také s vlastní vahou.

Ukázalo se, že jarní omezení volného pohybu osob řadě členů týmu pomohlo, protože se mohli více věnovat sami sobě například v podobě cvičení či individuálního sportování, a tak přišli po letní přestávce v solidní kondici. Na druhou stranu je i tak hodně na čem pracovat. Nejméně do prvního soutěžního utkání, kterým pro nás bude na přelomu srpna a září střetnutí v rámci 1. kola Českého poháru, nás tudíž čekají ve srovnání s obvyklou situací během sezony dvojnásobné tréninkové dávky. Už ve čtvrtek přijde na řadu kromě běhu a posilování také (znovu)seznamování s míčem. V rámci libčického posvícení se pak uskuteční turnaj, na kterém sehrajeme 2-3 přípravná utkání.

V jednání jsou navíc i další srpnová přátelská střetnutí, ve kterých bychom mohli před startem soutěží doladit formu a sehrát se s posilami, které k nám na novou sezonu zamířily a díky nimž náš celek omladí. Na jejich jmenovité představení bude jistě prostor v některém z dalších článků.

One comment

Join the Conversation