Handball revue: Házenkáře HC Auto Škody opět zradila koncovka

(Hostivice, Břve 8. března 2015) – Házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav odjížděli k 15. kolu druhé ligy do Hostivic, kde se v sportovním areálu Břve utkali s družstvem Sokola Libčice nad Vltavou. V tomto utkání šlo boleslavským házenkářům o to, aby si v přímém souboji o první místo vybojovali potřebné dva body a i nadále setrvali na čele druholigové tabulky. Celý příspěvek

Ústecký deník: Libčice vystoupaly až na vrchol

Ústí nad Labem – Jubilejní desátý ročník házenkářského Memoriálu Míly Koloce, který se tradičně konal v Ústí nad Labem a podruhé v řadě ho okořenila účast dánského Fjerritslevu, ovládli hráči druholigových Libčic nad Vltavou.

Náš region: Tajné přání libčických házenkářů

LIBČICE NAD VLTAVOU Osm zápasů – pět výher a tři prohry – mají za sebou v novém ročníku házenkářské severovýchodní skupiny 2. ligy muži Sokola Libčice. Na první pohled to není špatná bilance; celkově je vynesla na 5. místo v dosavadní tabulce. Ovšem házenkáři z Libčic míří výše – jako loňský vítěz své skupiny chtějí i letos myslet na postup do 1. ligy. Ta jim loni v baráži o pár gólů unikla. „Letošní ročník bude ale ještě o něco těžší – vyrostla nám totiž konkurence,“ říká Ondřej Kříž, brankář a vedoucí týmu libčických házenkářů, a dodává:

5plus2 dny: Házenkářští mistři z Libčic chtějí navázat na uplynulou sezonu

Úřadující šampioni severovýchodní skupiny II. ligy házenkářů z Libčic nad Vltavou vloni přišli o postup do druhé nejvyšší soutěže až v napínavé baráži proti Plzni. Na historický úspěch chtějí navázat i letos. „Cílem je pokusit se o obhajobu titulu. Ale bude to těžší, neboť konkurence vzrostla,“ konstatuje libčický gólman Ondřej Kříž.

V uplynulé sezoně měli házenkáři Libčic nad Vltavou spoustu důvodů k radosti. Letos by chtěli na vítěznou vlnu navázat. | foto: sokollibcice.cz (archiv)

5plus2 – Odveta baráže libčickým házenkářům nevyšla. Přesto panuje spokojenost

Postupový sen se rozplynul, ale cíl byl přesto splněn. V odvetném zápase baráže o I. ligu házenkářů podlehli hráči Libčic nad Vltavou na palubovce favorizovaného Talentu Plzeň B vysoko 18:28, a nenavázali tak na týden starou výhru 22:18 z prvního barážového utkání.

5plus2 – Házenkáři Libčic nad Vltavou zahájili baráž o I. ligu vítězstvím

Ve velkém stylu otevřeli házenkáři Sokola Libčice nad Vltavou baráž o postup do I. ligy. V prvním utkání dvouzápasové série totiž na domácí palubovce porazili favorizovanou rezervu Talentu Plzeň, vedenou reprezentačním koučem Vladimírem Haberem, suverénně 22:18.