Rubrika: Web

Android aplikace Házená Libčice

Pro všechny fanoušky a příznivce jsme připravili ještě jednodušší způsob, jak mít všechny aktuální informace o libčické házené stále při ruce. Jedná se o jednoduchou android aplikaci, díky které vám už neuteče žádný článek, informace, aktuální výsledek nebo perlička ze zákulisí oddílu.

Aplikace je dostupná na Google play. Pro jednodušší instalaci použijte níže uvedený QR kód, který naskenujte svým chytrým telefonem, nebo aplikaci vyhledejte pod názvem „házená Libčice“.

qrcode - Házená Libčice app Continue reading „Android aplikace Házená Libčice“

Rozlučka 2013-2014 se povedla

V rámci sobotní oslavy jsme formálně i neformálně uzavřeli veleúspěšnou sezónu 2013/2014. Počasí nám přálo, proto se mohl uskutečnit avizovaný exhibiční zápas, kde nešlo o výsledek ale o pobavení všech zúčastněných hráčů i fanoušků. Následovalo posezení u jídla a pití. Dle ohlasů pašík chutnal a všichni si přišli na své. Continue reading „Rozlučka 2013-2014 se povedla“

Sledujeme statistiky, nejen ty sportovní

Stránky o libčické házené mají za sebou více než rok ostrého provoze. Cílem tohoto období bylo ustálit provoz webu jak z pohledu formátu a grafického vzhledu, tak především poskytovat kvalitní a aktuální obsah pro širokou veřejnost. Sportovně jsme minulou sezónu 2011/2012 hodnotili jako úspěšnou. Je na čase bilancovat i nad technickými parametry webu jako je návštěvnost, její zdroje a další aspekty dobře fungujících stránek. Continue reading „Sledujeme statistiky, nejen ty sportovní“

Libčická házená na sociálních sítích

V rámci lepší propagace oddílu a libčické házené obecně jsme zprovoznili profilovou stránku na sociální síti Facebook. Pro příznivce Twitteru budeme zveřejňovat novinky i pomocí tohoto komunikačního kanálu. Publikace článků, nových stránek a jiných novinek bude probíhat automaticky pomocí napojení na redakční systém WordPress. Doufáme, že si tak k našemu oddílu najde cestu ještě více fanoušků a sportovních příznivců.