Odhlášení 2.ligy mužů pro ročník 2022/23

Vážení příznivci,

dovolte mi touto cestou Vám oznámit, že realizační a hráčský tým se rozhodl odhlásit naši účast z 2.ligy mužů SZČ pro ročník 2022/23. Rozhodnutí je to vynucené řadou okolností, které jsme ještě na začátku srpna neznali. Po ukončení několika hráčů, kteří šli do sportovního důchodu se nám nepodařilo tým doplnit o dostatečný počet mladých hráčů tak abychom zajistili odehrání celého soutěžního ročníku.

Věřte, že nás celá tato záležitost mrzí a všichni jsme z toho zklamaní. Nicméně házená v Libčicích tímto rozhodnutím nekončí. Máme tři mládežnická družstva, která čítají 70 aktivně sportujících dětí a silný realizační tým.

Nezavíráme dveře ani před možným obnovením týmu můžu a čerstvým startem v příštím ročníku házenkářských soutěží. Velká většina našich hráčů bude formou limitovaného přestupu trénovat a hrát v pražských klubech, které působí ve 2. lize. Zůstávají tak stále registrováni v našem klubu a jsme rádi, že se toto podařilo během několika dní zajistit.

Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení

Za všechny házenkáře

Milan Kiselica