Turnaj mini žáků v Libčicích 8. 6. 2019

Tuto sobotu se uskutečnil v Libčicích turnaj mini žáků v házené. Jednalo se o svátek házené, protože poslední mládežnické utkání se v Libčicích odehrálo již před necelými 10 roky. Od té doby jsme ale s mládeží udělali kus práce a začínáme pomalu sklízet ovoce.

Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev z 9 oddílů. Takovou účast jsme ani nečekali a dostatečně jsme tak prověřili také organizační schopnosti libčických bafuňářů. Seznam účastníků turnaje:

• Libčice
  • Kutná Hora
  • Příbram
  • Kolín – holky
  • Mladá Boleslav
  • Kolín
  • Kostelec nad Labem
  • Bělá
  • Úvaly

Sokolský den opanoval oddíl házené

Poslední neděli v září se v areálu Sokola Libčice konal tradiční sportovní den určený všem libčickým dětem. Jako obvykle probíhala prezentace jednotlivých oddílů na svých stanovištích. Tuto akci většina oddílů využívá i k náboru nových dětí do svých řad. Děti mají možnost si vyzkoušet všechny dostupné sporty v místním Sokole. Vedení Sokola také vyhlašuje nejlepší sportovce a trenéry uplynulého roku. Celý příspěvek

První turnaj na Mělníku jsme zvládli na výbornou

V sobotu 14. dubna jsme se zúčastnili prvního mládežnického turnaje. Turnaj se konal na Mělníku ve sportovní hale místního gymnázia Jana Palacha. Organizaci zajistil domácí Mělník, který pozval atraktivní soupeře z celých středních Čech. Měli jsme tedy možnost poměřit síly s týmy Mělníka, Úval, Mladé Boleslavi a Kostelce nad Labem.

Vyjíždíme na první mládežnický turnaj

Zítra, tedy tuto sobotu, 14. dubna vyjíždíme na první mládežnický turnaj po dlouhé době. Po ročním poctivém tréninku uzrála doba na vyzkoušení si všech házenkářských dovedností na turnaji na Mělníku. Turnaje se zúčastní další oddíly středních Čech, jedná se tedy o zajímavou možnost poměřit se s dalšími oddíly.

Pod stromečkem budou ponožky

Mimo krásného umístění v tabulce si libčičtí házekáři připravili pod stromeček ještě jedno překvapení. Po úspěšné edici bílých ponožek se tentokrát připravila tmavá varianta. Černá barva kombinovaná s červenou nebo zelenou, tak aby ponožky ladily s aktuální sadou dresů.

Ponožky jsou určeny nejen hráíčům, ale také pro mládež, funkcionáře nebo jakékoli fanoušky libčické házené. Pár bude k mání za cenu 70,- Kč. K dispozici budou na tréninku a domácích zápasech.

Snad se budou líbit a hlavně budou dobře sloužit.

Klubové ponožky 2018

Výjezd mládeže na zápas mužů v neděli 19. listopadu 2017

Na jaře tohoto roku oddíl házené úspěšně organizoval výlet na zápas mužů. Potěšilo nás velmi pozitiní reakce jak dětí, tak rodičů, a proto na tuto akci navazujeme s dalším výjezdem. Stejně jako minule pojedeme společně autobusem a o děti bude dobře postaráno. Primárně je akce určena pro házenkářský potěr, ale i rodiče jsou vítáni a určitě zápas mužů má co nabídnout i jim.