Další krůčky oddílu házené

Článek pro Libčické noviny 2020/02:

Již delší dobu jste možná o házené v Libčicích nic nečetli. Je to pravda, měli jsme na podzim minulého roku totiž pořádně napilno. Oddíl házené se pomalu ale jistě mění v klub. Nejsme již jedním soutěžním oddílem mužů, transformovali jsme se do klubu, který zastřešuje jak soutěžní oddíl dospělých, tak hlavně několik oddílů mládeže.

Mistrovský turnaj mladších žáků v Libčicích

Tuto neděli 22. září pořádáme na domácím venkovním hřišti mistrovský turnaj mladších žáků. Jedná se o první ostrý soutěžní zápas této kategorie. Soutěž se hraje turnajovým systémem, kde všech 12 přihlášených týmů je rozděleno vždy do 3 paralelních turnajů v jednom kole. V Libčicích přivítáme týmy z Úval, Bělé pod Bezdězem a Zruče nad Sázavou.

Rozpis turnaje:

• 09:00 Sokol Libčice : Úvaly A
  • 09:40 Zruč nad Sázavou : Bělá pod Bezdězem
  • 10:20 Úvaly A : Zruč nad Sázavou
  • 11:00 Bělá pod Bezdězem : Sokol Libčice
  • 11:40 Bělá pod Bezdězem : Úvaly A
  • 12:20 Sokol Libčice : Zruč nad Sázavou

Hrací doba 2×15 min, přestávka 5 min, příprava na zápas 5 min.

Budeme rádi, když přijdete podpořit libčické naděje v domácím prostředí.

Informace k sezóně 2019/2020 – kategorie mládež

V následujícím článku bychom rádi informovali rodiče a veřejnost o plánu házenkářské mládeže v sezóně 2019/2020. Z minulých let navazujeme na úspěšnou práci s minižáky a přípravkou. Do nadcházející sezóny počítáme s následujícími kategoriemi:

• přípravka: nábor dětí ve věku 0-7 let
  • minižáci: 8-10 let
  • mladší žáci: 11-13 let

Turnaj minižáků v Libčicích 8. 6. 2019

Tuto sobotu se uskutečnil v Libčicích turnaj minižáků v házené. Jednalo se o svátek házené, protože poslední mládežnické utkání se v Libčicích odehrálo již před necelými 10 roky. Od té doby jsme ale s mládeží udělali kus práce a začínáme pomalu sklízet ovoce.

Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev z 9 oddílů. Takovou účast jsme ani nečekali a dostatečně jsme tak prověřili také organizační schopnosti libčických bafuňářů. Seznam účastníků turnaje:

• Libčice
  • Kutná Hora
  • Příbram
  • Kolín – holky
  • Mladá Boleslav
  • Kolín
  • Kostelec nad Labem
  • Bělá
  • Úvaly

Sokolský den opanoval oddíl házené

Poslední neděli v září se v areálu Sokola Libčice konal tradiční sportovní den určený všem libčickým dětem. Jako obvykle probíhala prezentace jednotlivých oddílů na svých stanovištích. Tuto akci většina oddílů využívá i k náboru nových dětí do svých řad. Děti mají možnost si vyzkoušet všechny dostupné sporty v místním Sokole. Vedení Sokola také vyhlašuje nejlepší sportovce a trenéry uplynulého roku. Celý příspěvek

První turnaj na Mělníku jsme zvládli na výbornou

V sobotu 14. dubna jsme se zúčastnili prvního mládežnického turnaje. Turnaj se konal na Mělníku ve sportovní hale místního gymnázia Jana Palacha. Organizaci zajistil domácí Mělník, který pozval atraktivní soupeře z celých středních Čech. Měli jsme tedy možnost poměřit síly s týmy Mělníka, Úval, Mladé Boleslavi a Kostelce nad Labem.