Týmová fotka muži 2016-2017

Poslední zápas sezóny bude především o cti

Netradičně v sobotu nás čeká závěrečné utkání sezóny. Na hodnocení je ale ještě brzy, pojďme se raději podívat na poslední odehraný zápas v Třeboni. Libčice na jaře ve venkovních zápasech ztrácejí dech, proto se do jižních Čech na břeh rybníku odjíždělo s respektem.

Je asi zbytečné mluvit o opakujících se nešvarech v podobě měkké obrany, slabého důrazu a mizerné střelby. Výsledkem byla vyrovnaná hra v průběhu prvního poločasu. Vše bylo otevřené a Libčice dokonce odskočily do tříbrankového trháku. Poločas tedy vypadal nadějně a byla chuť bojovat o body. Poločasový stav 15:12.

Začátek druhé půle se ale nevydařil především v obraně a série vyloučení znamenala vyrovnání hry na palubovce a skóre na světelné tabuli. Započatý herní útlum následně pokračoval i další minuty a Třeboň přebrala otěže zápasu. Opět zklamala koncovka a nemastná neslaná hra v útočné fázi.

Zápas pak nemohl dopadnout jinak než radostí domácích, kteří zvítězili v poměru 27:21. Především pouhých 6 vstřelených branek v druhé půli rozhodlo o konečném výsledku. Výsledek je jedna věc, tou druhou je předvedená hra, která moc optimismu před závěrem sezóny do žil nevlila.

Tuto sobotu od 14:00 změříme své síly s týmem Košutky. Z podzimu máme soupeři co oplácet a slušelo by se rozloučit na domácí palubovce výhrou. Pevně věříme, že na hřišti odevzdáme své maximum a především se bude bojovat do posledních vteřin. Budeme rádi, když nás diváci přijdou podpořit. Autobus vyjíždí z Libčic v 12:15 z náměstí.

Jelikož se jedná o poslední zápas sezóny, je následně v Libčicích v areálu Sokola připraveno občerstevní v podobě prasete na rožni. Zveme tímto všechny příznivce, aby nás přijeli podpořit na zápas a poté s námi oslavili ukočení sezóny v domácím prostředí hostince Na Žíněnce. Házené zdar!