Ukončení sezóny 2016/2017 – oddíl přípravky

V sobotu 10. června se uskuteční slavnostní ukončení sezóny pro házenkářskou přípravku. Je naplánováno několik zábavných aktivit, proto budeme rádi, když se vy i vaše děti akce zúčastní.

Sobota

• 16:00 – Začátek tréninku (přijďte v čas), tréninková jednotka se zaměřením na hru, v ideálním případě zakončená zápasem s účastní také rodičů
  • 18:00 – Posezení u ohýnku a opékání buřtů (buřty, chleba, atd. zajistíme). Možnost popovídat si neformálně o sezóně a výhledu na další rok.
  • 20:00 – Rozloučení s rodiči :-). Přesun do Sokolovny, příprava ležení, týmové hry, týmové vyhodnocení sezóny.
  • Přespání v tělocvičně

• 10:00 – odevzdání dětí rodičům u Sokolovny

Co si vzít s sebou: sportovní věci na trénink, věci k ohni a na přespání v tělocvičně (ideálně spacák – spát budeme na žíněnkách), nezbytné hygienické potřeby (kartáček + pasta).

Na co nemusíte myslet: jídlo a pití pro děti (zajistíme večeři i snídani), o děti se postaráme jako o vlastní a vrátíme vám je v původním stavu 🙂

Kontakt: František Palan (721 418 050), Petr Česák (721 124 917), www.sokollibcice.cz