Jsem rád za každou příležitost

Pavel Martínek patří k odchovancům pražské Aritmy. Ve chvíli, kdy se tento tým před několika lety rozpadl, tak spolu s dalšími spoluhráči přestoupil do Sokola Libčice. V současné chvíli je posledním „Aritmákem“, který zůstal věrný libčickým barvám a ty úspěšně reprezentoval také ve stolním tenise. Druholigové házené si v letošním ročníku příliš neužil, protože střídal zranění a nemoci, ale teď už mu nic nebrání, si vše vynahradit. To ukázal právě v zápase s Jabloncem, ve kterém příkladně bránil a vstřelil také dvě branky.

Pájo s Jabloncem si vstřelil své první branky v letošním ročníku. Ta poslední nakonec rozhodla celé utkání, protože nás poslala do vedení 24:22. Divákům se také zamlouvala tvoje agresivní obrana. Jak by si zhodnotil svůj výkon a vystoupení celého týmu?

Sebe bych radši nehodnotil.Po dlouhé době byl vidět výkon bez takových těch hluchých pasáží které dost často máme.Hra týmu byla dobrá jak v útoku tak v obraně.Hodně bylo znát že se vrátil Lukáš W. Dobře zachytali oba brankáři.

Sobotní utkání jsi odehrál na levém křídle, přitom tě známe především jako dravou spojku. Vyhovuje ti hra na křídla nebo je to pouze „nutné zlo“?

No, určitě se tam necítím tak dobře jako na spojce.Ve finále jsem ale rád za každou příležitost kterou dostanu a je jedno kde to je.

Další kolo nás čeká Žatec, který přivezl senzační vítězství z Ústí a výrazně se zapojil do boje o záchranu. Jak vnímáš tento zápas a co povede k případnému úspěchu?

Pokud předvedeme výkon jako proti Jablonci tak si myslím že nás čekají první body z venkovního utkání,které by jsme mohli pak spláchnout Žateckou 12%.