Je důležité hodit nedělní nepodařený zápas za hlavu

K dalšímu pozápasovému rozhovoru jsem opět požádal příznivce z řad publika.Přiznám se, že žádného hráče jsem nechtěl trápit rozborem nedělního dopoledne. Katka Krejčová několik let pravidelně povzbuzuje libčické házenkáře. Jako hráčka pražských Kobylis o házené něco ví a ráda nám odpověděla na několik otázek.

Jak jsi viděla nedělní nepodařené utkání z pozice diváka? V čem vidíš příčinu neúspěchu?

Po dlouhé době se mi zápas z pozice diváka příliš nelíbil, zvláště pak druhá půlka.Příčinou by mohlo být slabé nasazení kluků a jejich celková odevzdanost. Školácké chyby pánů rozhodčích taky k situaci nepřispěly, ale určitě to nebyla příčina. Vždy se mi na vaší hře líbilo, s jakým nasazením jste do hry naskakovali už od začátku a „poprali se“ s jakýmkoliv soupeřem. V neděli tohle  nasazení chybělo bohužel u od začátku utkání. Marodka k výsledku taky moc nepřispěla, ale už jste ukázali, že umíte hrát i s úzkým kádrem.

Panu rozhodčímu Podzimkovi se nelíbilo tvoje vyjadřování směrem k rozhodčím. Dokonce ti pohrozil vyvedením z haly. Řekneš nám k tomu více?

Pan Podzimek se staral o věci v hledišti víc než na hřišti. Řekl mi,ať se uklidním a přestanu mu tykat, jinak mě nechá vyvést z haly. Pány rozhodčí jsem oslovovala pouze pánové,čili jsem jim netykala a nebyla jsem vulgární.  Jeho chování mi přišlo velmi nepatřičné.

Nyní nás čeká tým z první čtyřky, kterým je na jaře neporažené Ústí. Věříš v případné vítězství a co k němu povede?

Ano, věřím. Je důležité hodit nedělní nepodařený zápas za hlavu a soustředit se na další soupeře. S těžkými soupeři mnohdy hrajete lépe, než s těmi na konci tabulky a pokud si řekne hlava , že na to máte, určitě body získáte 🙂

Kdo je pro libčické fanoušky nejoblíbenější hráč a proč?

Nedokážu odpovědět :-D. Ale podle mého názoru, největší aplaus za gola sklízí vždy PT.

Join the Conversation