Sokolský den opanoval oddíl házené

Poslední neděli v září se v areálu Sokola Libčice konal tradiční sportovní den určený všem libčickým dětem. Jako obvykle probíhala prezentace jednotlivých oddílů na svých stanovištích. Tuto akci většina oddílů využívá i k náboru nových dětí do svých řad. Děti mají možnost si vyzkoušet všechny dostupné sporty v místním Sokole. Vedení Sokola také vyhlašuje nejlepší sportovce a trenéry uplynulého roku. Ani házená není výjimkou a tradičně se této akce aktivně zúčastní. Na venkovním hřišti jsme si připravili několik dovednostních disciplín. Střelba na cíl, driblink a jiné házenkářské dovednosti byly pro děti velkou zábavou. Celkově se akce zúčastnilo přes 80 dětí, což je více než minulý rok. Počasí se vydařilo a celá akce byla zakončena opékáním buřtů na připraveném ohýnku.
Cenu v mládežnické kategorii přebírá Ondra Dostál
Podstatnou informací jsou také výsledky vyhlášení nejúspěšnějších Sokolíků. V kategorii mládeže zvítězil oddíl házené, který úspěšné obnovil svoji činnost a aktuálně se tréninků účastní celkem asi 30 dětí. Toto ocenění je pro nás dalším povzbuzením do trenérské práce.
Franta Palan získal ocenění Trenér roku
Házená slavila ale také v kategorii trenér roku, kterou opanoval František Palan. Franta je hráčem A týmu házenkářů, ale především se naplno věnuje tréninku dětí, kde slaví velké úspěchy. Je především jeho zásluhou, že se mládežnická základna házené rozrůstá a kruček po krůčku směřujeme k plnohodnotné obnově mládeže v Libčicích.
Společná fotka vítězů – zástupci oddílu mládeže házené, Franta Palan, Václav Kraml hráč oddílu stolního tenisu a vítěz kategorie dospělých
Další fotky k nahlédnuté zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *