Házenkáři Libčic nad Vltavou hrají v Chýni!

Jedním z nových nájemníků, kteří využívají Sportovní halu v Chýni, se stali házenkáři Libčic nad Vltavou. Házená se od určité soutěžní úrovně musí hrát v hale a tak libčičtí házenkáři jako pravidelní účastníci 2. ligy mužů nemohou využívat své venkovní hřiště. 

Házená je kolektivní míčový sport, který od roku 1972 patří do rodiny olympijských sportů. Jedná se o jeden z nejrychlejších a nejtvrdších kolektivních sportů na světě. V zápasech pravidelně padá přes 50 branek a míče vážící přibližně 450 gramů létají na brankáře rychlostí dosahující 100km/h.

Házenkáři Libčic dlouhodobě patří k předním týmům 2. ligy. V posledních letech se několikrát umístili mezi prvními třemi týmy tabulky.  Loňský ročník se jim dokonce podařilo vyhrát, ale z finančních i sportovních důvodů nevyužili možnosti přímého postupu do 1. ligy, která je již celorepubliková.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na domácí utkání házenkářů Sokola Libčice. Přijďte okusit atmosféru výkonnostního sportu, který se nehraje pro peníze, ale pro radost ze hry a s patřičným nasazením. Pokud je mezi Vámi aktivní či bývalý házenkář a máte chuť trénovat, tak Vás rádi uvítáme v kolektivu. Tréninky se v Chýni konají každý čtvrtek od 19:00.

Rozpis domácích utkání (vždy neděle od 17:00):

  • 7. října – Libčice : Baník Most
  • 14. října – Libčice : Košutka
  • 28. října – Libčice : Dukla Praha „B“
  • 11. listopadu – Libčice : Mladá Boleslav
  • 18. listopadu – Libčice : Liberec
  • 2. prosince – Libčice : Jablonec
Příspěvek byl publikován v rubrice Muži se štítky , a jeho autorem je Křížák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *