STOLNÍ TENIS SOKOL LIBČICE NAD VLTAVOU
Před Vánočními svátky skončila první polovina všech soutěží stolního tenisu, ve kterých hrají Libčické oddíly. Zhodnocení první poloviny sezóny začínáme naší nejvyšší obsazenou soutěží což je Krajský přebor, kde hraje tým Sokol Libčice „A“ a v soutěži je prozatím na 3. místě. Nejlepším hráčem „A“ týmu je Václav Kraml, který doposud v soutěži neprohrál. V Okresním přeboru 1. třídy hraje mužstvo Sokol Libčice „B“. Nejlepším hráčem je Jaroslav Richter ml. a i jeho zásluhou je mužstvo na 2. místě soutěže. Dalším našim týmem je Sokol Libčice „C“ a ten je po první polovině soutěže Okresního přeboru 2. třídy na 1. místě tabulky. Nejlepším hráčem týmu je Jaroslav Richter st. Posledním našim zástupcem v soutěžích je Sokol Libčice „D“ hrající Okresní Přebor 3. třídy a v tabulce po první polovině soutěže je na 2. místě. Nejlepším hráčem tohoto týmu je dorostenec Jakub Manek. Všechny čtyři mužstva Sokola Libčice jsou ve svých soutěžích nováčky, a i proto jsou jejich současná umístění o to cennější. Tímto bychom chtěli poděkovat Městu Libčice a vedení místního Sokola za přízeň a podporu našeho sportu a ujistit všechny, že naši hráči se snaží ve svých zápasech podávat vždy ty nejlepší výkony a tím reprezentovat a zviditelňovat naše město a zároveň Libčický Sokol, nyní již (zásluhou účasti v Krajském přeboru) v hodně rozsáhlém regionu.

Jan Špiegel , předseda oddílu