Po zhruba dvouměsíční rekonstrukci Žíněnky je možné veřejně hlásat ostrý provoz. První zatěžkávací zkouškou byla minulý čtvrtek valná hromada Sokola, která proběhla na výbornou.

Bar i lokál již doznaly finálních úprav. Poslední třešničkou na dortu byla širokoúhlá televize připravená pro sledování všech dostupných sportovních kanálů. Důležitým milníkem jsou také zrekonstruované dámské toalety. Vše nezbytné je hotovo, neznamená to však, že by další vylepšení a úpravy nebyly v plánu. Rádi bychom se před letními měsíci zaměřili na venkovní posezení. Práce je tedy stále hodně.

Na Žíněnce - březen 2017 04

Na Žíněnce – březen 2017 04

Na Žíněnce - březen 2017 03

Na Žíněnce – březen 2017 03

 

Nicméně nezbývá než všechny pozvat k osobní návštěvě. Budeme rádi také za jakékoli komentáře, jak kladné, tak obsahující konstruktuvní kritiku. Vždy je prostor pro zlepšení a názor lidí nás zajímá.

Hostinec je aktuálně otevřen denně od 15:00. V týdnu je zavírací doba ve 22:00, v pátek a sobotu je zavíračka prodloužena o hodinu.

Co se týče nabídky piva, jako hlavní pivovar zůstal Staropramen, především z praktických důvodů, dále jsou ale na čepu Únětice (střídavě 10° a 12°). Do budoucna se snad dočkáme i některých dalších minipivoarů, které by určitě přinesly kladné přijetí a určité zpestření.

Nabídka jídla je zatím skromná, ale chutná. Je možné si objednat klobásu, matjesy, pepřenky nebo sekanou. Snad se i v tomto ohledu brzy dočkáme širší nabídky, taková poctivá domácí polévka by nebyla marná.

Velkým pozitivem je také nekuřácké prostředí. Konečně nebude nutné po každé návštěvě hospody oblečení hodit rovnou do kotle.

Pevně věříme, že hospodský vezme provoz za správný konec a lidé si na Žíněnku cestu najdou.

Na Žíněnce - březen 2017 05

Na Žíněnce – březen 2017 05