TJ Sokol Libčice vyhlašuje výběrové řízení na provozovatele hostince v Sokolovně. Níže jsou uvedeny základní informace a požadavky týkající se provozování nabízeného prostoru.

Základní informace:

• Možnost zahájení spolupráce od 1. 2. 2017
  • Smlouva na dobu určitou (1 rok), při vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Předmětem pronájmu je prostor hostince, přidružené sociální zařízení a venkovní posezení
  • V zázemí hostince je místnost pro přípravu studené kuchyně (nejedná se o plnohodnotnou kuchyni)
  • Kapacita hostince cca 40 osob (bar + vedlejší místnost), kapacita venkovního posezení cca 50 osob (3x dlouhý dřevěný stůl s lavicemi)

Naše požadavky:

• Platba nájmu na měsíční bázi (fixní nájem + záloha na vodu a energie s ročním vyúčtováním)
  • Kompletně nekuřácké prostředí
  • Celotýdenní otevírací doba (začátek otevírací doby dle dohody)
  • Zajištění otevření hostince v případě předem domluvených/hlášených akcí v areálu Sokola

Po dohodě dále nabízíme:

• Možnost využití sálu/tělocvičny pro potřeby konání větších akcí (schůze, zábava, ples, koncert, atd.)
  • Možnost využití celého areálu Sokola včetně sportovišť

V případě zájmu využijte jeden z uvedených kontaktů. Možnost prohlídky nabízených prostor + upřesnění detailnějších parametrů smlouvy při osobním kontaktu.

Oficiální nabídky zasílejte v elektronické podobě na uvedené emaily a v kopii na info@sokollibcice.cz nejpozději do 31. 12. 2016

Tomáš Hykeš, tel: +420 724 950 959, email: t.hykes@centrum.cz

Josef Nováček, tel: +420 722 563 977, email: nojo@volny.cz