5+2dny – Tahák nadcházejícího víkendu

II. liga mužů, 12. kolo

Sobota 23. února, 17 hodin
Libčice nad Vltavou–Žatec

LIBČICE NAD VLTAVOU | Posíleni boxerskými tréninky i vydařenou přípravou vyrážejí házenkáři Sokola Libčice do dalších bojů II. ligy mužů.
Porci jedenácti jarních odvet zahájí po podzimu třetí tým tabulky z Libčic na „své“ palubovce ve Břvích, soupeřem mu bude osmý Žatec.
Nepříjemného rivala se Sokolům na podzim podařilo slušně zaskočit na jeho hřišti, kde po boji vydřeli opticky vysokou výhru 28:22.
„Jádro Žatce tvoří bývalí hráči Chomutova se zkušenostmi z vyšších soutěží,“ říká libčický gólman Ondřej Kříž a k soupeřovu stylu dodává: „Produkují pomalejší hru, která nám moc nesedí. Očekávám tvrdý zápas.“
Vstup do jarní části je pro Libčice důležitý. Hrají totiž stále i o baráž do vyšší soutěže, tedy I. ligy. „I když nebudeme kompletní, chceme vyhrát. Navíc se nám stihl uzdravit Lukáš Weigner,“ zakončuje gólman Kříž.
Chléb se bude lámat také v dalším kole. Sokoly čeká výjezd k lídrovi tabulky, silnému týmu Prahy 4. (šaf)

Článek přebrán z týdenníku 5+2dny, autor Šafránek, PDF soubor.