Začátek zimní přípravy

Házenkáři Libčic zahájili 8. ledna zimní přípravu, která je má, co nejlépe připravit na jarní část soutěže. Trénuje se v režimu pondělí a středa, kdy pondělky jsou věnovány silové přípravě a středy rychlosti. Postupně se začnou zapojovat také herní věci. Aktuálně kádr čítá 21 aktivních hráčů, ale někteří po zranění začínají s postupnou rehabilitací. Prvního tréninku se účastnilo 12 hráčů, ale již v tom další bylo k dispozici 17 hráčů a doufejme, že tato pěkná čísla vydrží až do konce soutěže. Po dvou tréninkových jednotkách nás čekala první herní příprava. Tou byl již tradičně Memoriál Míly Koloce v Ústí nad Labem, který se nám třikrát po sobě podařilo vyhrát. Do Ústí jsme vyrazili s devíti hráči do pole a dvěma brankáři. Konečná sestava měla předpoklad celý turnaj vyhrát a to se také potvrdilo. V podstatě v žádném utkání jsme neměli problém a všechny soupeře jsme přehráli jednoduše. Naší hlavní devízou byla poměrně kvalitní obrana a rychlost v přechodu do útoku. Samozřejmě jsme se nevyvarovali velkého množství technických chyb, ale to se dá na začátku přípravy pochopit. Všem zúčastněným patří velký dík za přístup ve všech zápasech. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš Dima Tsunaev a potěšilo také, že se Ondra Hasala vrátil po těžkém zranění ve výborné formě.

Další přípravné utkání sehrajeme 28. Ledna od 14:00 v hale Sokola Vršovic s místním účastníkem 1. ligy.

• Výsledky- hrací doba 1x25minut
  • Libčice- Čambavamba – 18:7
  • Libčice- Fjerritslev (Dánsko)- 18:8
  • Libčice- Jablonec – 15:9