Za první přípravou na Memoriál Míly Koloce do Ústí

V sobotu 21. ledna se vydáme do Ústí nad Labem, kde se koná již 7. ročník Memoriálu Míly Koloce. Libčičtí házenkáři se tohoto turnaje účastní potřetí. Při své první účasti v roce 2008 skončili na pěkném 2. místě z šesti celků a v roce 2011 skončili na 3. místě opět při stejném počtu týmů.Letošního ročníku se účastní 6 týmů a zastoupení je následující:

1. Chemička Ústí nad Labem „A“- 2. liga SV, 4. místo
  2. Chemička Ústí nad Labem „B“- Severočeská liga, 6. místo
  3. HC Čambavamba- Pražský přebor, 2. místo
  4. HC Gymnázium Sokolov- mužstvo mužů nepřihlášeno do soutěží CHF (nebo se mi nepodařilo najít)
  5. Slavoj Děčín – Severočeská liga, 4. místo
  6. Sokol Libčice-  2. liga SV, 7. místo

Rozlosování zápasů Libčic:

9:00-9:25 Chemička „B“

10:35-11:00 Čambavamba

12:40-13:05 Sokolov

14:15-14:40 Děčín

15:50-16:15 Chemička „A“

16:30- slavnostní zakončení

Místo konání:

Místo konání : Sportovní hala TJ Spartak, Keplerova 800/56, 400 07 Ústí nad Labem – Krásné Březno

Za Libčice by se turnaje mělo účastnit 12 hráčů (2 brankáři a 10 hráčů do pole)- což je doufejme dostatečný a konečný počet. Bohužel velké množství hráčů je stále zraněné a další pravidelně přibývají. V neděli si poranil kotník Honza Novotný a Pája Martínek pokračuje ve smutné „krasojízdě“ plné nemocí a zraněních. Pevně věřím, že v jeho případě je vybráno na hodně dlouho dopředu. Honza Podroužek a Milan Kiselica se omluvili z důvodu pracovních. Pozitivem je alespoň „návrat“ Kuby Turka, který se zapojil do zimní přípravy a zatím je jeho přístup příkladný.