Výhra nad houževnatým Kolínem 30:27

V posledních třech kolech nás čeká jasný cíl – všechny zbylé zápasy vyhrát.  Jedině tak vede cesta ke 2. místu a zároveň stále udržet teoretické naděje na titul.  Prvním soupeřem bylo pro nás mužstvo Kolína na jejich půdě.  Především na jejich půdě hrajeme vyrovnané partie, kdy si obě mužstva nic nedarují a dají si pěkně do těla.  Musíme ale podotknout, že  právě s tímto soupeřem se jedná vždy o férové utkání.

Do utkání jsme vstoupili  s velkým odhodláním. Poměrně rychle jsme si vytvořili 3 gólový náskok,  ale Kolín ukázalo, jakým je houževnatým a zkušeným týmem. Celý poločas se hrálo vyrovnané utkání,  možná až v překvapivě vysokém tempu. Bohužel místy obrana byla opět zbytečně děravá, ale tentokrát spíše z přemíry snahy. Poločas skončil 17:14.

Jak rychle jsme na konci poločasu získali gólový náskok, tak rychle jsme o něj přišli.  Soupeř nás trápil svým pohybem, naopak u nás vše zachraňoval Martin Volf s Pepe Gebauerem, kteří tento zápas odehráli ve velkém stylu. Opět vlastní nedisciplinovaností jsme se dostali necelých 12 minut před koncem do oslabení na 4 minuty. Vyloučení Zdeňka Jermana mužstvo naopak nakoplo a toto oslabení jsme vyhráli 2-1. Ondřej Kříž opět dokázal v nejdůležitějších chvílích mužstvo podržet. Díky těmto momentům jsme zápas vyhráli 30:27.

Upřímně, věřím tomu, že až tak těžké utkání jsme zde nečekali.  Kolín nás překvapil, že vydržel hrát aktivní házenou celý zápas. Mužem zápasu byl zvolen Pepe Gebauer.

Právě toto vítězství nás posunulo na 2. místo. První krok jsme zvládli, nyní nás čekají zbylé dva, ani jeden nebude nikterak lehký, a jen 100% nasazení a výkon nám přinese vítězství.

Pojďme se o to pořádně porvat a nechat na palubovce vše!!!  Když budeme mít štěstí, ještě můžeme být výš. Věřím vám pánové.

Rádi bychom Vás pozvali na poslední domácí utkání v letošní sezóně.  Přijďte nás podpořit a vybláznit k maximálnímu výkonu. Přijďte si užít Libčice v jejich nejlepší sezóně.
Máme radost, že u toho můžete být s námi…  Nezapomeňte!!!

Sobota 3. 5. 2014, od 17 hodin ve sportovní hale Břve, kde přivítáme mužstvo Ústí nad Labem.

One comment

1. Myslim ze do nas kluci z Kolina natloukli co se veslo 🙂 Ja odjizdel zbytej jako pes . Kazdopadne body z nas ale nevytloukli a to bylo to nejdulezitejsi. A jak pises Bramby tvrdy zapas ale naprosto ferovy. Tuhle sobotu v Koline me hazane naramne bavila ….

Join the Conversation