Vršovický trip pokračuje s Lokotkou

V dalším kole nás čeká opět tým z Vršovic, tentokrát poměříme síly s Lokotkou. Lokomotiva Vršovice se nachází aktuálně na 10. místě tabulky. Z pohledu vývoje sezóny jsme jednoznačnými favority, což musíme potvrdit především na hřišti. Podzimní zápas přinesl přesvědčivý výsledek 31:18, kdy již poločasový stav 14:5 v naší režii nastínil poklidný průběh zbytku zápasu. V nadcházejícím střetnutí na půdě soupeře budeme opět chtít uplatnit tvrdou a poctivou obranu, která by měla slavit úspěch.

V zápase bude nadále chybět nejlepší střelec podzimního zápasu Pepa Gebauer, nicméně v sestavě se najde více hráčů, kteří jeho roli určitě převezmou. Začátek zápasu je plánován v neděli na 16 hodin. Jedná se téměř o domácí zápas na území Prahy, tak budeme rádi za podporu v hledišti. V neděli házené zdar.