Vítězná příprava s Chodovem 34:28

Na přípravný zápas jsme se sešli ve slušném počtu 12 hráčů. Chodov nastoupil v kombinované sestavě složené ze zkušených hráčů a dorostenců. Nástup do utkání se nám povedl a pozornou hrou v obraně a jednoduchou, ale účelnou hrou v útoku jsme se dostali do vedení 8:2. Postupně ovšem kvalita obranné hry upadala a v útoku se začalo „tvořit“ více než je zdrávo. Poločas nakonec skončil pouze o dvě branky v náš prospěch.

Úvod druhého poločasu se nám opět povedl a tentokráte jsme vedení již nepustili a nepřipustili zdramatizování utkání. Hráče je třeba pochválit za snahu se co nejvíce tlačit do druhé vlny a střílet jednoduché branky. Ještě musíme pracovat na eliminování velkého počtu chyb v tomto přechodu, protože jsme byli několikrát potrestání z kontrabrejku. Tentokráte jsme měli nebývale vysoké procento úspěšnosti střelby a pevně doufám, že to bude jev trvalý. Možná za to mohl také fakt, že jsem na utkání zapomněl vzít lepidlo a tak nebyl míč tolik přelepený, ale to mi určitě každý vymluví. V obraně jsme si vyzkoušeli tři rozdílné typy bránění a 0-6 i 1-5  v rámci možností fungovaly.

Čtvrteční trénink byl po domluvě zrušen a už se těšíme na další sobotní prověrku v podobě turnaje na Loko Vršovice.