Soupeř pro osmifinále poháru: Zápas ve velkém stylu!!!

Datum:  Středa 10. 12. 2014
Čas: od 19:15
Místo: Domácí palubovka Libčic –Sportovní hala ve Břvích u Prahy
Událost: Osmifinále Českého poháru proti HC Dukla Praha!!!

Toto jsou základní informace pro všechny fanoušky libčické házené, kteří si nechtějí nechat ujít zápas svého týmu proti historicky nejúspěšnějšímu celku česko-slovenské házené. Náš soupeř v letech minulých 3x vyhrál PMEZ, celkem 31x vyhrál československou, resp. českou nejvyšší soutěž. V současném extraligovém ročníku je tým Dukly Praha momentálně na 3. místě, přičemž má po 12 odehraných kolech stejný počet bodů jako oba celky před ním. V jejím kádru momentálně působí hned 3 čeští reprezentanti.

Libčická házená si snad ani nemohla přát atraktivnějšího soupeře. Pikantní nádech celému duelu dodává skutečnost, že řada libčických hráčů v minulosti oblékala dres pražského velkoklubu.

Jedná se pro nás o opravdový svátek házené a nezbývá, než Vás všechny pozvat na toto utkání. Společně můžeme vytvořit neopakovatelnou atmosféru a důstojně si užít souboj Libčic se špičkou házené v ČR.

Na závěr reakce týmu k losu osmifinále Českého poháru:

Martin Breyl, hrající trenér Libčic a bývalý extraligový hráč Dukly Praha:
Velká část našich hráčů prošla mládežnickými kategoriemi Dukly a někteří i A-týmem. Mezi současnými hráči Dukly máme mnoho kamarádů. Těšíme se na konfrontaci se špičkou české extraligy a týmem, který hraje evropské poháry. Pojďme ukázat, že také 2. liga má svojí kvalitu. Samozřejmě s vědomím, že stojíme proti celku se širokým kádrem a zároveň nejlepším zázemím v republice podpořeným miliónovým rozpočtem. Přijďte si s námi vychutnat tento zážitek!!!

Lukáš Weigner, nejlepší střelec Libčic s bohatými zkušenostmi v dresu našeho pohárového soupeře (Lukáš byl mimo jiné u posledního vítězství dukelských v Českém poháru v roce 2010):
Jsem moc rád, že jsme do dalšího kola dostali právě pražskou Duklu. Očekával jsem někoho ze čtveřice českých extraligových družstev. Tento souboj bude mít však pro většinu týmu zvláštní náboj. Nejen, že je to historicky nejúspěšnější český klub, ale navíc většina našeho současného kádru prošla minimálně dukelskými dorosty. Věřím, že se nám na tento souboj povede poskládat co nejsilnější sestavu a zápas si jak my, tak naši fanoušci pořádně užijeme.