Rozlučka podzim 2013

Poslední zápas máme vítězně za sebou a myslím, že celkově celý večer se náramně vyvedl. Ohledně zápasu přineseme jako vždy podrobný report, proto bych jen rád zhodnotil skvělou atmosféru připravenou od věrných fanoušků. Věřím, že se jim střelecké hody líbily a za výbornou atmosféru děkujeme. Následná kulturní vložka v restauraci Na Uralu byla také velmi vydařená. Společné posezení s funkcionáři a starými pány bylo příjemné. Jako ochutnávku přikládám společné foto od Jirky Srby po děkovačce z haly. Děkujeme.

Rozlučka podzim 2013 2 Rozlučka podzim 2013 1

Podzimní zápasy máme za sebou, ale web bude i nadále žít svým, poslední dobou, rušným životem. V nejbližších hodinách se můžete těšit na poslední report ze zápasu v tomto roce od našeho sedmičkového démona Davida Šráma. Do konce roku pak pokračujeme s medailonky v naši rubrice Představujeme. Určitě se těšíte na perličky zbylých hráčů, proto nám zachovejte přízeň.