Příprava na jaro začíná

Období vánoční hojnosti je za námi. Přežili jsme i příchod nového roku. Za celý oddíl všem příznivcům přejeme úspěchy nejen na poli sportovním  ale i osobním. Budeme rádi, když nám zůstanete věrni a budeme se potkávat na společných házenkářských akcích i v roce 2016.

Abychom naplnili všechna oddílová předsevzetí, jinak než bez tréninku to nepůjde. Příprava na jaro tedy začíná v úterý 12. ledna od 19:30 v hale. V průběhu ledna/února se bude trénovat v režimu úterý a čtvrtek ve stejný čas a místě. Hráči se mohou těšit na fyzické výkonnostní testy spojené s povinným vážením a testování cholesterolu. Dle výsledků budou nastaveny individuální tréninkové plány jednotlivých hráčů. Milým překvapením byla optimistická zpráva od Pepy Gebauera, který již svou váhu nahlásil s předstihem a těší se na tréninkové jednotky.

Ohledně zápasové praxe máme potvrzenou účast na tradičním Memoriálu Míly Koloce v Ústí nad Labem. Turnaj se uskuteční 23. ledna ve sportovní hale TJ Spartak. Tradičně se jedná o velmi zajímavě obsazený turnaj s mezinárodním nábojem.

Seznam účastníků:

• TJ Chemička Ústí n/L – CZ
  • HC Čambavamba – CZ
  • FIF Fjerritslev – DK
  • HSG Fichtelgebirge II – D
  • TJ ELP Jablonec nad Nisou – CZ
  • Sokol Libčice nad Vltavou – CZ

Rozlosování turnaje:

• 08:45 – 09:10 TJ Chemička Ústí n/L – Sokol Libčice nad Vltavou
  • 11:20 – 11:45 Sokol Libčice nad Vltavou – HSG Fichtelgebirge II
  • 12:25 – 12:50 HC Čambavamba – Sokol Libčice nad Vltavou
  • 14:30 – 14:55 Sokol Libčice nad Vltavou – TJ ELP Jablonec nad Nisou
  • 15:35 – 16:00 FIF Fjerritslev – Sokol Libčice nad Vltavou

Předpokládaný konec turnaje je v 17 hodin.