Příprava na jaro začíná 5. ledna

Rok 2016 je za námi. Libčice aktuálně okupují 4. příčku tabulky 2. ligy JZČ. Důležitější informace je ale o stavu bodů jednotlivých týmů. Na prvních 3 místech se tlačí týmy Sokola Vršovice, Lokomotivy Plzeň a Prahy 4 se shodným počtem 18 bodů. Libčice ztrácejí pouhé 2 body. V závěsu pak dotírá na 6. místě VŠ Plzeň s body 15. Čelo tabulky je tedy nadmíru vyrovnané a každá jarní výhra bude důležitá. K co nejlepším výsledkům by měla pomoci i lednová příprava.

Tréninky startují ve čtvrtek 5. ledna od 19:30 ve sportovní hale Břve. Celý měsíc se bude trénovat 2 krát týdně úterý a čtvrtek ve stejný čas. Mimo tréninků jsou již přihlášené 2 turnaje.

Prvním z nich je tradiční turnaj v Ústí nad Labem 21. ledna. Tento turnaj jsme v posledních 2 letech vyhráli a pojedeme si tedy pro zlatý hattrick. Uvidíme, zda to klapne 🙂

Finálním testem před ligou bude turnaj v Náchodě, který se uskuteční 11. února. Od turnaje se slibujeme kvalitní zápasy, které prověří aktuální formu před začátkem soutěže.

Do začátku přípravy, ale i do celého roku, přejeme všem hráčům a příznivcům libčické házené pevné zdraví a hodně zdaru ve sportovním i osobním životě.