Pozvánka na ukončení sezóny 2015-2016

Libčičtí házenkáři končí v tabulce 2. ligy JZČ na krásném 2. místě. Je čas na odpočinek, ale hlavně na oslavy. A jaké by to byly oslavy bez fanoušků a příznivců libčické házené?

Rozlučka 2014-2015

Při této příležitosti oddíl házené pořádá tuto sobotu 21. května házenkářské odpoledne se sportovně kulturním programem. Jako obvykle poměří své síly současní a hlavně bývalí házenkáři z Libčic a okolí. Exhibiční zápas má plánovaný výhoz ve 14:00 na venkovním hřišti v areálu Sokola Libčice.

Po napínavém boji bude plynule navazovat kulturní část v podobě posezení pod kaštany. Bude dostatek času na diskuze okolo uplynulé sezóny, ale i těch budoucích. Pro aktivní účastníky je připraveno občerstvení v podobě naražených sudů a pašíka na rožni. Tentokrát budeme točit 50 kilového macka.

IMG_20140614_171320

Jedná se o jednu z mála možnosti vidět libčické házenkáře na domácím hřišti přímo v Libčicích. Budeme rádi, když přijdete úspěšnou sezónu oslavit s námi.