Pozvánka na Posvícenský turnaj

V neděli 28. srpna se uskuteční každoroční turnaj v házené mužů. Letos se bude jednat už o 59. ročník. Více o historii tohoto turnaje se můžete dočíst v sekci „Posvícenský turnaj“. Letos se ho účastní 5  týmů a složení zůstává stejné jako v minulém ročníku. To je samozřejmě výborná vizitka pro organizátory tohoto turnaje. Ten se tradičně bude konat ve sportovním areálu „Sokolák“ v Libčicích nad Vltavou.

Přihlášená družstva:

Sokol Libčice- 2. místo v loňském ročníku, 2. místo v SRL, nováček 2.ligy

HBC Strakonice 1921- vítěz loňského ročníku, 4. místo 2.liga JZ

TJ Elektro-Praga Jablonec n/N- 5. 3. místo v loňském ročníku, 5. místo 2. liga SV

Chemička Ústí nad Labem- 4. místo 2. liga SV

HC Čambavamba Praha- 3. místo Pražský přebor

Začátek turnaje: 8:30

Rozlosování utkání:

1. Libčice – Čambavamba

2. Ústí – Jablonec

3. Strakonice – Libčice

4. Jablonec – Čambavamba

5. Strakonice – Ústí

6. Jablonec – Libčice

7. Čambavamba – Strakonice

8. Libčice – Ústí

9. Strakonice – Jablonec

10. Ústí – Čambavamba

Hrací čas: 2x 15 minut

Předání cen turnaje mužů bude provedeno po skončení 10. utkání cca v 15,00 hodin.

Oddíl házené Sokol Libčice si vás dovoluje srdečně pozvat na tradiční Posvícenský turnaj v házené mužů. Pevně věříme, že k vidění bude velmi dobrá házená.

Tato pozvánka samozřejmě platí také pro sobotní turnaj veteránů, který rovněž začíná v 8:30.