Házenkáři na sociálních sítích

V letní okurkové sezóně moc novinek přimo od týmu nedostanete. Není ale pravda, že by se nic zajímavého nedělo. Spousta zajímavých informací, fotek nebo perliček je k vidění a k dočtení na účtech sociálních sítích jednotlivých hráčů. Dnes se podíváme na malý přehled toho nejzajímavějšího. Následující účty doporučujeme sledovat.

Jako první na mušku se dostal svéráz týmu, malý chemik a především skvělý gólman Ondra Kříž. Ondra na sociálních sítích začínal s Twitterem. Doufal v růžovou budoucnost této sítě. Očekávání ale nebylo naplněno a skončil na pouhých 13 tweetech, vesměs se věnujících aktuálnímu dění v mužstvu.

Později se začal orientovat více na svou zálibu v pivě. Z Twitteru přešel na Instagram, kde si našel početnější publikum, možná i proto, že začal postovat v angličtině. Zajímavostí je averze vůči sociální sítí Facebook, kde odmítá přispívat. Uvidíme, co přinese čas.

Dalším přispěvovatelem na Instagramu je Michal Šimánek. Četnost jeho příspěvků není nikterak úchvatná, ale co fotka to perlička. No posuďte sami.

Instagram je v poslední době hodně populární, což dokazuje svou aktivitou největší celebrita libčické házené Lukáš Weigner. Příspěvky jsou pořizovány především během cest, které Lukáš podniká po celém světě. Třeba naposled se jel podívat na olympiádu do Ria na posvátný stadión Maracaná. Uvidíme, odkud budou další fotečky.

Další zkušený harcovník sociálních sítí je Martin Breyl. Asi nepřekvapí, že nejaktivnější je také na Instagramu. Jeho příspěvky vykazují známky existencialismu a není vždy jednoduché pochopit pravý význam příspevku, chcete-li díla.

Jeho počátky tvorby sahají také do období vzniku Twitteru. Nicméně fakt, že jedním z mála followerů je již zmiňovaný Ondra Kříž, mluví za vše. Tato platforma si u Martina také nezískala oblibu.

Když už jsme u rodiny Breylových, musíme zmínit také bratra Peťa. Instagram je rodinná povinnost.

View this post on Instagram

Place where it started…

A post shared by Peter Breyl (@peterbreyl) on

Svůj svět na sociálních sítích sdílí i Petr Česák, který se aktivně věnuje nejen Instagramu, ale i podceňovanému Twitteru. Na Instagramu jsou k vidění spíše fotky z cest a výletů, které za poslední roky podnikl.

View this post on Instagram

#montenegro #zlakolata #sunset #cze #2534m

A post shared by Petr Česák (@petr.cesak) on

Twitter pak slouží jako jednoduchý deníček zajímavých událostí a informací z každodenního života.

Dalším obdivovatelem Instagramu je Honza Podroužek. Jako správný hasič si dokáže poradit v každé situaci. Tentkrát naštěstí nešlo o život, i tak ale ukázal, jak se správně používá hasící přístroj.

View this post on Instagram

To je tak když se zapiji děcko a strejda je hasič

A post shared by Jan Podroužek (@janpodrouzek) on

Instagram vládne světu a Franta Palan vládne času. Jak jinak by dokázal nezměnit svou podobu po několik let. Důkazem budiž přiložená fotka.

Týmový lamželezo Zdeněk Jerman nechodí okolo horké kaše a jeho fotky mají říz. Takto se například pochlubil s poslední úpravou své tatérské sbírky.

Sdílíte také zajímavé fotky nebo informace na svých profilech? Pochlubte se v komentářích…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *