Dne 13. 4. 2019 se oddíl všestrannosti účastnil Černošického dvojboje v krásném prostředí haly Věry Čáslavské. Závod byl určený pouze pro starší cvičence, a proto se závodu bohužel nemohli účastnit naši nadějní mladší žáci. Libčice tak reprezentovali jen tři závodníci. V ženských kategoriích se závodilo na kladině a prostných a v mužských na hrazdě a prostných.

V kategorii starší žákyně III nastoupila naše dvě zkušená děvčata: Adélka Houšková a Nikolka Bezděková. Obě zacvičily pěkné sestavy na kladině i na prostných a v širokém poli závodnic se vůbec neztratily, ba naopak vybojovaly zlatou, respektive bronzovou medaili. Adélčin výkon byl dokonce natolik kvalitní, že by s ním vyhrála ve všech ženských kategoriích, tedy i mezi o deset let staršími závodnicemi.

Černošický dvojboj 2019
Černošický dvojboj 2019

Ve velmi kvalitně obsazené mužské kategorii nastoupil v libčických barvách Karel Janda. Karel také předvedl dva povedené výkony a s nejvyšší známkou na hrazdě a malým zaváháním na prostných skončil na krásném, ale nepopulárním čtvrtém místě.