Po vánoční pauze začala druhá polovina soutěží stolního tenisu. Pro všechny čtyři naše týmy, kteří jsou ve všech svých soutěžích nováčky, začala úspěšně. „A“ tým dokázal v sobotu 14.1 2017 i bez svého nejlepšího hráče zvítězit v Neratovicích 11 : 7 a v nedělním zápase (15.1 2017) přivezl i všechny body ze zápasu v Roztokách, kde zvítězil 10 : 8. Tím jsme si upevnili zasloužené třetí místo v tabulce soutěže.
I naše „B“ mužstvo v Okresním přeboru 1. třídy dokázalo na půdě soupeře bodovat, když v úterý 10.1 2017 dokázalo remizovat 9 : 9 v Letech s tamním Sokolem. Tým stále drží druhé místo v tabulce.
Dalším úspěšným týmem Libčic je Sokol Libčice „C“, který v Okresním přeboru 2. třídy dokázal v sobotu 14.1 2017 v libčické Sokolovně porazit „B“ družstvo Sokola Lety 15 : 3 a nadále vede tabulku OP 2. třídy.
Ve stejný den bojoval náš „D“ tým v Černošicích o body do tabulky Okresního přeboru 3. třídy a i odtud si odvezl 3 body za vítězství 11 : 7. V tabulce soutěže je mužstvo na 3. místě.
Jan Špiegel , předseda oddílu