Sokol Libčice n. Vlt. – Oddíl stolního tenisu, pořádá v sobotu 16.12 2017 od 9.00 hodin v Libčické sokolovně, tradiční, již 15. ročník VÁNOČNÍHO TURNAJE HOBBY HRÁČŮ. Přihlášky v den konání turnaje do 8.45 hodin. Turnaj se odehraje společně ve 2. kategoriích – muži a ženy. Vyhodnoceni budou a ceny (poháry + pro vítěze obou kategorií vstupenky do Divadla na Fidlovačce) obdrží hráči na prvních třech místech a nejlepší žena turnaje. Podmínky pro start v turnaji: muži – nesmí být registrováni v ČAST, ani v jiném spolku soutěží stolního tenisu v ČR (např. odborářské soutěže PRST a pod.) ani v jiném státě, ženy – smí být registrované v soutěžích stolního tenisu s podmínkou, že v regionu kde jsou registrované, mohou hrát pouze nejnižší soutěž.
V den konání turnaje bude sokolovna otevřena od 8.00 hodin, vstup pro hráče i diváky je zadním vchodem. Vstup do tělocvičny pro hráče i diváky pouze po přezutí.

Jan Špiegel , předseda oddílu