V uplynulé sezóně měl tým stolních tenistů Sokol Libčice 3 soutěžní týmy.

„C“ mužstvo pod vedením Jaroslava Tkadlece skončilo na 2. místě v Okresním přeboru 3.  řídy. Nejlepším hráčem týmu byl jeho nejmladší člen Jakub Manek (ročník 2000). Mužstvo pro nadcházející sezonu postoupilo do Okr. přeboru 2. třídy.

„B“ tým Sokola Libčice pod vedením Jana Špiegela hrál soutěž Okresní přebor 2. třídy. Celkově skončil také na 2. místě tabulky a pro nadcházející sezónu také postupuje, a to do Okresního přeboru 1. třídy. Nejlepším hráčem „B“ mužstva byl Richard Slaměník.

Největšího úspěchu jsme v soutěžní sezóně 2015 – 2016 dosáhli v Okresním přeboru 1. třídy, ve kterém naše „A“ mužtvo dokázalo zvítězit a v soutěžním ročníku 2016 – 2017 bude bojovat v soutěži Krajského přeboru. Nejlepším hráčem „A“ týmu byl Vojta Richter a Jaroslav Podrápský.

Pro příští ročník soutěží jsme založili nově mužstvo „D“, které přihlašujeme do nejnižší soutěže Okresního přeboru 3. třídy, do kterého bychom chtěli zapojit hlavně mládež.
Dále jsme v sezóně 2015 – 2016 hráli soutěž Sokolského poháru, kde jsme ze 24 účastníků skončili na 4. místě. Celkově byla uplynulá sezóna nejúspěšnější v celé historii odílu.

V případě zájmu o zapojení do mužstva stolního tenisu kontaktujte předsedu oddílu Jana Spiegela na telefonním čísle 777 220 711. Dveře jsou otevřené jak pro hráče mužstva dospělých, tak především pro libčickou mládež.