V sobotu 22.4 2017 nastoupil tým Sokol Libčice „A“ k prvnímu zápasu finále Krajského přeboru ve stolním tenisu proti celku TTC Bělá pod Bezdězem. V libčické sokolovně se za podpory mnoha diváků rozpoutal velmi vyrovnaný boj, ve kterém jsme jako nováček soutěže sehráli vyrovnané utkání, které nakonec skončilo spravedlivou remízou 9 : 9. Do nedělní odvety do Bělé jsme tedy odjížděli s tím, že i těsná výhra nám zajistí vítězství v soutěži a postup do vyšší soutěže. Bohužel, nakonec byla odveta opět velmi vyrovnaná a až v poslední dvouhře se rozhodlo o těsném vítězství domácích v poměru 10 : 8. I přes tuto porážku je druhé místo v Krajském přeboru nejlepším umístěním v historii oddílu. Děkujeme všem příznivcům za podporu v tomto finálovém dvojzápase .

Jan Špiegel , předseda oddílu