Sluníčko se v neděli 13.9.2020 na nás usmálo, a tak nic nebránilo tomu, aby se sportovní den v režii hlavního organizátora TJ Sokol Libčice vydařil.

125 registrovaných dětí si mohlo vyzkoušet všechny sokolské disciplíny, hry a sporty, včetně fotbalu pod dohledem AFK Libčice a Maliny, která připravila roztomilé cvičení pro naše úplně nejmenší sportovce.

Každé dítko, které se zúčastnilo, vyhrálo zlato, bylo obdarováno, občerstveno a na závěr se ochotně vymáchalo v „hasičské“ pěně. Mnohdy jsou fotografie výmluvnější než slova, což v případě zábavného odpoledne naplněného dětským smíchem a radostí z pohybu platí dvojnásob.

Největší úspěch měla pěna od hasičů

Tak se podívejte a fotografie, které se vám zalíbí, si můžete výhradně pro soukromé účely stáhnout. Komerční použití podléhá autorskému zákonu. https://sokollibcicenadvltavou.rajce.idnes.cz/2020-13.9._Libcicky_sportovni_den_Foto_Hannah_Bartikova

Díky městu za finanční podporu a díky všem, kteří se na přípravě a konání 2. ročníku Libčického sportovního dne, v drtivé většině bez nároku na honorář, podíleli.