Zakončení sezóny 2015-2016 a nadcházející letní příprava mužů

Sezónu 2015/2016 jsme úspěšně zakončili již tradičně zápasem veteránů a hráčů „Áčka“. I přes volnější zápasové nasazení se bylo na co dívat a samotnou zápletku utkání by nenapsal snad ani sám Arthur Conan Doyle.

Brankové vedení mladší generace se v průběhu druhého poločasu doslova rozplynulo jak pára nad hrncem a veteráni šli dokonce do vedení. Až v posledních vteřinách se podařilo srovnat na 18:18 a poslat tak zápas do nastavení. Kvůli horkému počasí se přistoupilo rovnou na sedmimetrový rozstřel. Po 5 střelách na každé straně zůstal stav nerozhodný 3:3. Zápas tedy skončil symbolicky remízou, respektive zvítězili všichni zúčastnění.

Rozlučka muži 2016

I přes skvělé počasí bylo zklamáním malá účast libčických fans, kde prapor drželi skalní, kteří nás podporují i ve Břvích. Početnější podporu Libčičáků si budeme muset ještě vybojovat. Několika málo zápasy ročně na venkovním hřišti u Sokolovny v Libčicích to jde ale ztuha.

Po oslavách nadešel čas pro administrativní úkony. Do sezóny 2016/2017 byla přihlášena opět 2. liga. Vedení a hráči se shodli, že chtějí pokračovat v nastoleném kursu a v další sezóně opět bojovat o příčky nejvyšší. Při dobré konstelaci hvězd mimo oddílu mužů se v Libčicích od podzimu opět rozběhne oddíl mládeže, ale o tom v samostatném článku.

Důležité informace pro hráče jsou následující:

• začátek letní přípravy v úterý 2. srpna v 19:30 v Libčicích
  • tréninky budou 2 krát týdně v úterý a ve čtvrtek od 19:30 na venkovním hřišti v Libčicích
  • příprava bude vrcholit tradičním posvícenských turnajem mužů v sobotu 27. srpna
  • tréninky v hale v Břvích od 30. srpna
  • další přípravné zápasy a turnaje budou včas avizovány

Během letních měsíců nebude na skladě tolik novinek. Nicméně čtenáři webu se mohou těšit na netradiční reportáže například z dovolených. V létě to trochu odlehčíme.

Házené zdar!