S Pardubicemi půjde o hodně

Netradičně v neděli čeká libčické házenkáře další domácí střetnutí. Tentokráte jim bude soupeřem tým 1.HC Pardubice, který v dosavadním průběhu celé soutěže získal 12 bodů a je tak o pouhé dva body před Libčicemi. Vzhledem k vyrovnanosti celého středu tabulky se jedná o další veledůležitý zápas. Po dvou těsných prohrách konečně chceme získat dva body a proti Pardubicím to není nereálné.

Na podzim jsme s tímto soupeřem v jeho nafukovací hale prohráli těsně. V poločase jsme dokonce vedli, ale soupeř zlepšenou hrou vývoj skóre otočil. Pozor si budeme muset dávat především na nejlepšího střelce celé soutěže Skalického, který je schopen střílet z prostoru levé spojky spoustu branek. Ostatní hráči mu zdatně sekundují a nebezpečný je také na druhé spojce další zkušený hráč Faltýsek.
Dobrou zprávou je postupné uzdravování „chřipkových“ marodů, kteří by již měli být fit. Ještě uvidíme, jak na tom bude Luboš Manda. Do sestavy se také vrátí Maťo Breyl, který ve Vršovicích citelně chyběl. Stále budeme postrádat Lukáše Weignera, který by se měl v příštím týdnu podrobit artroskopii kolena a je reálné, že nám v posledních zápasech sezony ještě pomůže na hřišti.
Přijďte nás v neděli od 16:00 podpořit v cestě za dvěma důležitými body!!!

Pozvánka na zápas ve formátu PDF: Pozvánka na 15. kolo 2. ligy SVČ

One comment