Příprava ukončena, v neděli 1. kolo ČP

Středeční přípravné utkání se Sokolem Vršovice bylo závěrečnou tečkou za letní přípravou, která odstartovala 8. srpna. Přípravy se celkem zúčastnilo cca 20 hráčů. Počet úctyhodný, záleží ale na frekvenci docházky. Pro přehled je níže uvedena tabulka, kterou si interně oddíl vede. Do hry se počítá se skupinou A a B, tedy aktuálně se 14 hráči, což je dostatečný počet pro zahájení sezóny.
Středeční zápas byl mimo poslepovaného turnaje jedinou ostrou generálkou před soutěžním zápasem. Jako soupeř byl domluven Sokol Vršovice, který čerstvě postoupil do 1. ligy, kde vyzkouší své štěstí. V 2. lize máme tedy o jednoho nepříjemného soupeře méně.

Zápas se hrál v solidním tempu a oba týmy se přetahovaly o vedení. První poločas vyzněl lépe pro Libčice, ve druhém zase z kraje dominovaly Vršovice. Poslední pětiminutovka ale Libčicím vyšla na jedničku. Bezchybnou obranou získala několik brejkových příležitostí, díky kterým rozhodly o vítězství 32:30.

Nyní nás v neděli od 15:30 čeká první ostrý zápas v podobě 1. kola Českého poháru. Los nám přihrál již tradičního soupeře v poháru Lokomotivu Vršovice. Zápas se odehraje na venkovním hřišti, takže libčický turnaj byl dobrou přípravou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Muži se štítky , , a jeho autorem je Berky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *