LIBČICE JSOU DRUHOLIGOVÝ!!!

Po šesti letech se házenkáři Libčic vrací do 2. ligy, ale rozhodně to nebylo nijak jednoduché a z počátku ani přesvědčivé. Po čtyřech kolech byly na našem kontě pouhé tři body. Vše nakonec zachránila povedená jarní odvetná část. Pojďme se podívat na postupný průběh sezóny kolo po kole…

LIBČICE– Kutná Hora 24:28 (13:14)

První historická prohra s KH, ale naprosto zasloužená. Soupeř nás“ zaskočil“ velmi dobrým výkonem.

LIBČICE– Zruč 25:25 (15:12)

Aneb jak ztratit bod ve vyhraném zápase. Tři minuty před koncem vedení o 3 branky a nakonec remíza.

Loko Vršovice- LIBČICE 23:32 (14:14)

Po vyrovnaném poločase jsme soupeře herně přehráli a připsali si první vítězství v sezóně.

LIBČICE– Slavia 22:33 (10:18)

Ve značně oslabené sestavě jsme dobře hrajícímu soupeři nemohli konkurovat. Výsledkem je jasná porážka.

Mělník- LIBČICE 17:25 (9:15)

Vítězství nad soupeřem, který toho příliš nepředvedl. Druhý poločas byl, ale i z naší strany velké trápení.

LIBČICE– Mladá Boleslav 35:18 (17:10)

Soupeř dorazil ve velmi prořídlé sestavě a to se od začátku projevilo. Od nás dobrý výkon po celý zápas.

Úvaly- LIBČICE 13:26 (7:12)

Domácí se nedokázali prosadit přes naší obranu, která fungovala naprosto perfektně. Podzim nakonec končíme na třetím místě.

Zruč- LIBČICE 23:27 (13:12)

První půle absolutně vyrovnaná. Ve druhé soupeř dává branku až v 18. minutě, ale to je již rozhodnuto.

Kutná Hora- LIBČICE 20:26 (8:12)

Z našeho pohledu zápas o vše. Prohra znamená konec nadějím na postup. Disciplinovaný výkon zajistil výhru.

LIBČICE– Loko Vršovice 25:13 (14:6)

Omlazený tým hostů nemůže pomýšlet na vítězství v utkání, ale podává sympatický bojovný výkon.

LIBČICE– Úvaly 33:18 (16:8)

Soupeř doráží s dvěmi hráči na střídání. Po dvou červených kartách a jednom zranění dohrává s pěti hráči v poli.

Mladá Boleslav- LIBČICE 24:28 (11:18)

Domácí se na nás sešli v dobré sestavě. Rozhodl povedený první poločas, ale vítězství to nebylo jednoduché.

Slavia- LIBČICE 20:22 (14:12)

Vítězství nás směřovalo za postupem. Soupeř v sezóně ovšem neprohrál. Posledních 20. minut jsme tam nechali vše a ono to vyšlo : )

LIBČICE– Mělník 25:23 (12:11)

Hned druhý den jsme museli výhru potvrdit. Únava byla patrná a soupeř se výkonnostně zlepšil. Dva body jsme urvali, ale nic přesvědčivého.

Za celou sezonu jsme na hřištích soupeřů neztratili ani jeden bod (o to víc mrzí ztráty z domácího hřiště). Na jaře jsme vyhráli všechna utkání a naše celková série zápasů bez prohry čítala 10 utkání.

Z tohoto pohledu je náš postup zasloužený.

Gratulace směřuje také k celkovému vítězi SRL 2010/11 –  SLAVII PRAHA.