Jednou jsi nahoře, s Plzní jsme byli dole

Po posvícení přijde sračka a tohle byla pořádná jízda. Domácí zápas s Plzní jsme totálně nezvládli a těžko se hledají pochopitelné důvody. Mohlo by se mluvit o absenci hráčů nebo o poklesu formy. Nic z toho ale řešit nebudu. Utkání jsme prostě nezvládli po mentální stránce a všechno na hřišti tomu odpovídalo.

Po těžkém startu sezóny, kdy jsme urvali důležité body doma se Sokolem Vršovice a dokonce venku s Prahou 4, měl konečně přijít relativně snazší soupeř. Navíc jsme hráli na domácím hřišti, kde obvykle neprohráváme. Možná to byl ten pravý důvod, proč si hlavy hráčů v zápase s papírově slabším týmem VŠ Plzeň vzaly dovolenou.

Nebudu rozebírat celý průběh utkání, připojím jen několik faktů:

  • 18 obdržených branek potvrdilo fungující obranu a skvělý výkon obou gólmanů
  • na 17 vstřelených branek se nevyhrává ani v pražském přeboru
  • úspěšnost střelby spojek se pohybovala na úrovni jednociferného čísla, bohužel včetně vyložených šancí z brankoviště
  • moc jsme se starali o výroky rozhodčích a málo se soustředili sami na sebe

Sečteno podtrženo bylo možné tento zápas uhrát, ale to bychom museli předvést alespoň průměrný výkon.  Podobné zápasy, kdy se nedaří lautr nic, je potřeba zlomit a urvat silou. Tento aspekt hry nám bohužel chyběl. Je na místě pogratulovat soupeři za bojovný výkon a k zisku zasloužených bodů. Konečný výsledek z pohledu Libčic 17:18.

Stejně tak jako jedna výhra sezónu nerozhodne, snad ji nerozhodne ani jedna domácí prohra. Zápasů bude ještě spousta a to hned v neděli s nováčkem soutěže Dolní Cerekví. Hráči mají dostatek času si v hlavě udělat pořádek a znovu se zkoncentrovat. V opačném případě by se soupeř mohl znovu radovat. Pevně věřím, že jedna prohra na domácím hřišti stačí, v neděli potvrdíme kvalitu a zvítězíme.

Statistika zápasu, galerie fotek

Příspěvek byl publikován v rubrice Muži se štítky , a jeho autorem je Berky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Jednou jsi nahoře, s Plzní jsme byli dole

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *