Jasná výhra nad Bělou 36:17

V posledním podzimním kole nás čekal nepříjemný soupeř v podobě týmu z Bělé pod Bezdězem, proti kterému se dlouhodobě trápíme, a většinou s ním hrajeme vyrovnaná utkání. Nic na tom nemění jejich postavení na předposledním místě tabulky. Pokud jsme se chtěli udržet v bojích o příčky nejvyšší, nic než výhra nás nezajímala.

Do utkání jsme vstupovali s jediným cílem, vyhrát a užít si následné společné oslavy s posezením celého týmu. Utkání začalo jasnou dominancí již od prvních minut. Přes soupeřovu obranu jsme se prosazovali jednoduše a efektivně. Přidáme – li do toho opět skvělý výkon Ondry Kříže, pak soupeř přes naši obranu neměl šanci. Rychlé trháky od našeho brankáře na Martina Volfa soupeře dorazily. Do kabin jsme odcházeli za stavu 20:5.

Do 2.poločasu jsme nastoupili se změnou sestavě, kdy dostali větší šanci hráči z lavičky. Soupeř se snažil o poslední vzdor a především střelec Opustil se lépe prosazoval přes pozměněnou obranu. Ale na víc než zastavení brankového rozdílu to nestačilo. I díky dobrému výkonu ostatních hráčů z naší lavičky jsme dokráčeli k výhře 36:17.

Této výhry si velmi vážíme, ale zase ji nesmíme příliš přeceňovat.

Mužem zápasu i přes 8 vstřelených branek Martina Volfa, jsme tentokrát zvolili Ondru Kříže, za jeho neuvěřitelný výkon v 1. poločase.

Na další utkání se můžete těšit 15.2.2014 v domácím prostředí v Břvích proti nováčkovi soutěže, týmu Liberce.

Během zimní přestávky pro Vás připravujeme další články.

Za celý tým vám děkujeme za podporu, přejeme hezké svátky, a uvidíme se po novém roce.