Jaro začíná…

….  a je na co se těšit.  Co jsme si pro Vás připravili?

Již v sobotu se můžete těšit na nováčka soutěže, tým Liberce.  Na tomto zápase pro Vás bude připraven miniplakát v podobě kalendáře k zakoupení. Dále krom představení soupeře, budete mít v rukou komplet soupisku našeho týmu s aktuálními informacemi ke každému hráči.

Na našich webových stránkách budou aktualizovány naše profilové fotky.  Zároveň budeme pokračovat v Představujeme, kde nás čeká další porce medailonků.

Domácí zápasy bude dokumentovat fotografka Ilona Plecháčová, jejíž fotky budou vždy připraveny k článku  zápasu.

Zimní příprava je u konce, už se blíží den, kdy se roztočí zápasový kolotoč. V této části sezony jsme odehráli turnaj v Milevsku, který jsme s přehledem ovládli.

Taktéž jsme si zahráli utkání s naším již pravidelným soupeřem pro přátelské utkání, s domácím týmem Starého Plzence. Odehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém jsme prohráli 29:30.  Celé utkání nás doprovázela nevyrovnanost výkonů. To utkání s týmem Náchoda,, B“, bylo o něčem jiném. Především díky kvalitnímu 1.poločasu jsme zápas vyhráli 30:22. Opět nás trápila především obrana, proto veškeré tréninky směřovali ke zlepšení této herní činnosti. Tým Náchoda je třeba pochválit za jejich bojovnost, především jejich útočná hra nás velmi trápila.

Zápas s Chodovem byl z technických důvodů zrušen.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/100379966785658373631/albumid/5979900860660658209?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

První domácí zápas hrajeme s nováčkem ligy s Libercem.  Tým, který patří střelecky k lepší polovině naší ligy,což dokázali i v utkání s námi, kdy zápas jsme zlomili na naší stranu v posledních 10 minutách. Utkání s tímto týmem nebude nic jednoduchého, proto nás přijďte podpořit.

Domácí utkání začíná od 17 hodin v Břvích.